75 % obyvatel ČR si přeje vystoupit z EU! HLASUJTE TAKÉ v referendu nanečisto

anketa-vystoupeni-z-eu

Ve Velké Británii proběhne 23. června 2016 referendum o dalším setrvání v Evropské unii. Redakce Reflexu se proto rozhodla, že vyzkouší podobnou věc ve virtuální podobě. Jak na webu www.reflex.cz, tak i na stránkách tištěného Reflexu můžete diskutovat o výhodách i nevýhodách českého členství v Unii. A samozřejmě jako v každém referendu je vyhlášena i anketní otázku: Chcete, aby Česká republika byla i nadále členem Evropské unie, nebo aby z Evropské unie vystoupila? 

Podle aktuálních výsledků 75 % obyvatel chce, aby ČR vystoupila z Evropské Unie.

Hlasovat v anketě můžete také Vy! Naleznete ji na konci článku. Nebo přidat komentář. Zda chcete také vystoupit z EU a nebo v ní naopak zůstat. Co myslíte, kdyby ČR z EU vystoupila, dokážeme si ochránit naše hranice? Ubráníme se nájezdu uprchlíků, migrantů,.. a budeme dál suverénním státem v srdci Evropy?

Co si myslí někteří z Vás?


Ondřej: Vystoupit z EU je asi jednoduší, než pak žít mimo EU. Aby se nám po těch křivejch banánech ještě nestýskalo. Vždy, když slyším, jak se sami o sebe postaráme lépe, vzpomenu si na všechny ty Špidli, Nečase, Zemany, Grosse, Rathy, všechny ty politiky, co ani jeden neumí anglicky, natož německy, francouzsky nebo jiným jazykem. Upřímně? Země vedená námi Čechy mě dost děsí. Ten syndrom toho, že jsme vždy chytřejší než jiní, ten nás totiž lehce dostane do průseru.

A když tady vznike politické vakuum, kdo ho vyplní? Aha. Takže jen pěkně zůstat tam, kde jsme. Ale zůstat neznamená držet hubu. Chápeme se. Zůstat, ale dělat pěknej bugr.

Frenki: EU se musí sama historicky znemožnit a poté rozpadnout. Čím dříve, tím pro všechny lépe. Nejde pouze o personální obsazená tím nejhorším, koho si jde představit, ale i o „pravidla“, která byla podsunuta zaprodaným šmejdům a která jsou un fair. EU nemá šanci!


Ondřej: No jo. To jako nějakej Paroubek. Ten taky shodil vládu a pak koukal jako puk. Nejací Amíci shodili Sadáma a pak nebyl plán a ide jsme teď. No a my shodíme EU a pak budeme koukat jako sůva s nudlí a budeme říkat- jéé to jsme nevěděli


Jiří: Že není 99% pro vystoupení je tím, že EU korumpuje spoustu lidí: euroúředníky v Bruseli i u nás, nejrůznější poraděnky, kteří radí jak na „dotace“, firmy, které parazitují na dotacích, studenty, kteří jezdí na výměnně programy Erasmus (jako by nebylo možné vyjet i bez EU na základě jiného programu),…..
V 1. polovině 20. století byl jeden z největších úspěchů mafie vliv na kubánskou vládu. Koupili si ji a ovládali byznys hazardu, prostituce,…, na celé Kubě.
Pak, ve 21. století někdo dostal nápad s Lisabonskou smlouvou. Jak jednoduché je nyní ovládat vlády a hospodářství desítek států, likvidovat průmysl-např. cukrovary v ČR, nařizovat co se bude vyrábět a podporovat to křivením trhu „datecema“, jak ničit životní prostředí jedy-např. rtutí, která je v každé „úsporné žárovce“, jejichž bezpečnou likvidaci nezajistili,….


Raffael: Jen doufám, že toto hlasování, které jak se dívám vyznívá pro vystoupení, někdo neobrátí, aby se sralbotkům nezavděčil…


Jan: Ó….už nemohu dospat chvíle, kdy zas budem stát fronty na hranicích a cenu zboží navýší poplatek celním deklarantům a podobně. Mimochodem, až vystoupíme z EU, bude nám fantasticky. Vždycky se měl ten, co stál sám bokem, dobře. Zvlášť když patřil k těm slabším… Nakonec byl vlastně oblíbenej…jako fackovací panák.


Emil: U mne žádný hurá nebylo ani kamarádi nebyli pro vstup. Když ten eurohurvajz Špidla hulákal nepříčetně jak je na nás hrdý že jsme hlasovali pro vstup, napsal jsem mu, že nechci aby byl hrdý na mne a bylo mi jasné, že hlasování bylo zmanipulováno. Jako tady. Dal jsem hlas a nenaskočil v součtu.


Radek: Jako EU byl dobry napad ,protoze byla stavena na mezinarodni pomoci jak ekonomicky tak vojensky a hlavne rovnopravnost a rovnocennost mezi vsemi staty v EU.(jenze i po po takove dobe delame ze sebe blbce,otroky aby se bohate zeme meli jeste lepe).Kdyz se ceska ekonomika zveda tak nas CNB opet srazi na kolena a posteluje korunu zas smerem dolu,proc?Dela se to snad i ve vyspelejsich statech EU? EU Mela byt ekonomicka konkurence a jistota proti USA,Cine a Ruska.Ale nevim jestli hned zpocatku se uz planoval takovyto podraz a nebo to vse prohnilo casem. A jak uz tady bylo psano,my v podstate nemame pravo o nicem rozhodovat a to je veliky problem !!!

Tomas: EU je organizace do klidných období, regulovat příkon vysavačů, nebo množství vody na jedno spláchnutí, v tom je dobrá. Jakmile se ale objeví nějaká krize, řešení neposkytne.
Řecký problém se jenom odkládá, u imigrace nedokážeme dodržet ani základní pravidla nastavená v Dublinu v roce 2003.
Brusel se stal místem, kam se pošlou vysloužilí politici na trafiku, není tam na ně vidět, nikdo si nepamatuje, kdo tam za nás vlastně je (krom pana Macha z SSO). Tohle je chyba i sdělovacích prostředků.
Původní myšlenka zóny volného obchodu a pohybu lidí, služeb a kapitálu se změnila na pokus na po(s)tupnou federalizaci. Ani ten trh není společný, velké nadnárodní firmy mají pro každou zemi vlastní ceník, vlastní receptury. Tohle měl být ten základ EU a ten se ani po tak dlouhé době nepovedl…Ale máme rozhledny v údolí a kruháč v každém městě….


Frenki: Lisabonskou smlouvou skončila národní svoboda. To není možné tolerovat. Jde to od desíti k pěti. Poslední ze „skvělých nápadů“ EU kreténů je zrušení používání olověných projektilů pro myslivce, sportovní střelce – tedy pro všechny držitele zbrojních průkazů -tedy, odzbrojení občanů, a likvidace pro rybáře. Podle Lisabonské smlouvy si každá členská země sama zodpovídá za své dluhy, ale podívejme se, jak se podporuje zadlužené Řecko, smlouva nesmlouva a jak se najednou řešil „Euroval“, což je výplod choré fantazie. O tom, komu to slouží, není třeba pochybovat. Já na „jednotnou Evropu jak jeden stát“ nevěřím a nechci ji takovou.


Frenki: Tak i když o nic v tomto hlasování nejde, mám radost, že zatím převládá zdravý selský rozum a většina doposud hlasujících je pro vystoupení. Podporovat ty neskutečné hlupáky neomarxisty mohou jen líní podvodníci, kteří se na nic sami nezmohou a je jim jedno, jak nás německo americká unie neskutečným způsobem ožebračuje na svobodě. Podplácením z cizích prostředků se Evropa nevybuduje. ČR bude plátcem od roku 2025, takže zapomeňte na ty vaše chodníky, cyklostezky a podobné nesmysly. Začněte pracovat tak jako každý, kdo chce něco vybudovat, nebo mít. Nebuďte jako nepřizpůsobivé socky, které pouze natahují špinavé pracky. Byli jsme i před EU, budeme i po ní!
Franta: Jsem pro vystoupení z EU – diktát a nadvláda Německa, řešení migrační krize a zejména naprosto nesmyslná, debilní, omezující a nepochopitelná nařízení evropské komise (velikost banánů, složení výrobků, zákazy a příkazy) jsou pro mne nepřijatelné. Obchod, volné hranice a další otázky lze vyřešit vzájemnými smlouvami mezi státy a pokud se týká těch co pláčí nad ztracenými dotacemi- dotace sice dostáváme, ale také na dotační fond přispíváme a ne zrovna málo. Zatím je poměr mezi výší dotací a příspěvků ve prospěch dotací, ale to se během 3-4 let změní a výše příspěvků přesáhne výši čerpání a již natrvalo. Takže spíše budeme doplácet. Navíc parlament EU a komise nás stojí příšerné peníze a jsou defacto k hov.u

HLASOVAT MŮŽETE NA

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/71843/ma-ceska-republika-zustat-clenem-eu-reflex-vyhlasuje-referendum-nanecisto.html

Facebook komentáře
Tereza Skalková
Redaktor ProEvropu.com

Poslední novinky

16174690_10207871782780248_9128308821903386154_n

TOTO si PŘEJE většina obyvatel ČR. Souhlasíte?

2Jak to tak vypadá, obyvatelé ČR v tom mají jasno? V čem? Podívejte se doZobrazit celý článek

anketa

Přejete si vystoupit z EU? HLASUJTE v referendu nanečisto!

2Ve Velké Británii proběhne 23. června 2016 referendum o dalším setrvání v Evropské unii. PojďmeZobrazit celý článek

 • 75 % obyvatel ČR si přeje vystoupit z EU! HLASUJTE TAKÉ v referendu nanečisto
 • 2 komentáře pro 75 % obyvatel ČR si přeje vystoupit z EU! HLASUJTE TAKÉ v referendu nanečisto

  1. hela napsal:

   vystoupit z eu, vytlačit islám, jinak se budeme strachy klepat doma, ženy nebudou chodit ven nakupovat, nebudou chodit do práce kvůli bezpečnosti.

  2. helena napsal:

   Uzavřít hranice kolem celé republiky. Vystřílet tábory ISIS v Kosovu. Kam chcete před nimi utect? Zapadní Němci se stěhují do býv.východního, u nás v domě bydlí Francouz a tam u nich doma lidé již opouštějí své domovy, neboť tam nastěhovávají imigranty! To je realita!

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *