Autentické FOTO: muslimové trénují střelbu v Česku, tvrdí Střelnice Čekanice-Tábor

13339521_644268055737708_6264050188667049899_n

Internetem začaly kolovat fotografie pořízené na střelnici v severočeských Hrobčicích. Informaci zveřejnila na svém facebookovém profilu Střelnice Čekanice-Tábor. Od nich jsme zprávu převzali.

Dále k tomu doslovně uvádějí, citujeme: „Kondiční trénink muslimů (nyní upraveno na „lidí bez ZP“, pozn. redakce) na střelnici v Hrobčicích a jak je vidět ze záběru asi nemají ten samopal poprvé v ruce !!!!! A pan majitel si určitě mne ruce, protože zisk je určitě na prvním místě, než tu zbraň otočí proti němu.“

Aktualizováno: Na FB Střelnice Čekanice-Tábor už zprávu upravili, zmínku o muslimech umazali a nahradili ji obecnou formulací o lidech bez ZP. Nově také doplnili informaci, že je prý celá zpráva převzatá z médií (informace ale nikde v médiích není k dohledání).

V komentářích se samozřejmě objevují otázky, zdali se opravdu jedná o uprchlíky. I v takovém případě však platí to, co uvádí jeden z komentujících Danko: „zatim nic nezakonneho nedelaji. Zatim se jen legalni cestou zdokonaluji k velke radosti mistnich. Osobne za tyto nasdilene fotky dekuji – jsou pro mne dost…motivujici.“

Informaci potvrdil jeden z návštěvníků střelnice

Redakci serveru ProEvropu.com zprávu potvrdil jeden z pravidelných návštěvníků střelnice, pan Václav: „Na tuto střelnici pravidelně jezdím a ano, jsou to muslimové z Teplic. Přijedou třemi luxusními vozy a nahlas si pustí jejich halekání(hudbu). Nikomu z místních se to nelíbí, ale tady za peníze je možné cokoliv.“

Původní fotografie:
Muslimové trénují na českých střelnicích
Muslimové trénují na českých střelnicích

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

6 komentářů pro Autentické FOTO: muslimové trénují střelbu v Česku, tvrdí Střelnice Čekanice-Tábor

 1. LADISLAV FLEKAL napsal:

  A JE TO TADY PŘÍPRAVA NA VYVRAŽDĚNÍ ČESKÉHO NÁRODA

 2. TESÍNO napsal:

  PODLE TOHO JAK TO DRŽÍ SE BÁT NEMUSÍME 🙂 ALE SAMOZŘEJMĚ ŽE 58 JIM U NÁS DO RUKY NEPATŘÍ !!!!!!

 3. Denis napsal:

  Mě by spíš zajímalo,kde takoví chudáci co utíkají od všeho z domova jak nám media a politici tvrdí berou ty peníze na střelbu na střelnicích!!
  Něco neni v pořadku tajná služba dobře vi odkud jsou financovaní a tady se mlčí a nekoná,je čas přestat sedět jak čuráci a čekat!

 4. Varan napsal:

  Tak u nás(ústecko)se nechytají!Poslali jsme je z“naší“střelnice do hajzlu i sjejich špinavejma“šestákama“a stejně se najde někde zkurvenej“Jidáš“,co za mrzký peníz prodá klidně i svou matku!!!Ten ji má už zaslouženou hajzl.

 5. V.Vojtěch napsal:

  Nejhorší na tom všem je, že už v této zemi nelze věřit nikomu a ničemu. dyž mluvím někdy i s některými mými přáteli, tak řeknou že je to levičácká propaganda, nebo novinářské lži.
  Tady náš parlament, pokud se zrovna nehádají, chrlí mnohé nedopečené a nedomyšlené zákony, ale zákon, že novinář musí být odpovědný za to, co píše, že případné lži i v internetu nejsou projevem demokracie, ale lidské hlouposti a pisatel má být odpovědný za to, co píše do veřejných zařízení, to nikdo neřeší a nezabývá se tím.
  Ujelo to vše někam, kam jsme si to rozhodně nepřáli a nikdo není zodpovědný za nic. Poslanci se místo toho, aby skutečně plnili svá poslání, se hádají, jako pubertální kluci z Knoflíkové války, Je to ale i naše vina, nás voličů, že takové lidi volíme.
  TAkhle rozhádanou zemi, vedenou takovouhle „reprezentací“, ať jsou praví nebo leví,lze velice snadno, ať z vnějšku nebo zevnitř, napadnouut.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *