Banga se na Facebook vyblil teprve v neděli a už je tu protiúder. Padlo první trestní oznámení. A „umělec“ k věci řekl toto

15135781_10202316427988161_8542511993553710595_n

O kauze Banga – Ortel jsme Vás již informovali, teď dochází ke zvratu, padlo trestní oznámení na Radoslava Bangu! V Hradci Králové jej podal Libor Šíba.

„Naprosto mne uráží, jakým způsobem se snaží pan Banga přiživit na daném tématu. To jakým způsobem začal vše prezentovat coby romskou otázku, rozepisovat se o svých předcích v koncentračním táboře apod., je naprosto zavádějí a urážející všechny slušné občany této země. Neexistuje jediná píseň skupiny Ortel, ani žádné mediální vyjádření členů skupiny, které by mělo rasistický podtext na romskou populaci v naší společnosti. Nikde nepadlo ani slovo o Romech a najednou je vše z jeho strany prezentováno právě s odkazem na Romy. Nejde v podstatě o nic jiného, než o jasný projev pozitivní diskriminace, rasistické a xenofobní projevy ze strany pana Radka Bangy,“ uvedl Šíba.

vanoce

A co na celou situaci říká Banga? „Děkuji každému, kdo se uměl slušně vyjadřovat, ať už pozitivně, či negativně, zdravá diskuze je potřeba. Děkuji i za vaše maily, zprávy, velmi si toho vážím. Myslím, že zde jsem řekl již vše, co jsem chtěl říct a více není třeba dodávat.“ Včera byl navíc hostem v DVTV, podívejte se na rozhovor.

Zde už samotné TO, které se šíří Facebookem jako lavina:
TO
TO

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

1 komentář pro Banga se na Facebook vyblil teprve v neděli a už je tu protiúder. Padlo první trestní oznámení. A „umělec“ k věci řekl toto

  1. Soňa Rezková napsal:

    Pane Libore, moc děkuji za nás, všechny slušné lidi, že jste podal trestní oznámení, s kterým souhlasím.
    Nemůžeme si tuto nehoráznost a drzost nechat líbit.
    Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *