Bezpáteřák Sobotka se rozjel. Když nevypadá jako chlap, tak zkouší zaujmout aspoň drsnou mluvou. Jebat! Děti mají krásný vzor v politicích. Tohle tu chceme?

bohuslav-sobotka

Dnes se na oficiálním facebookovém účtu objevilo vyjádření premiéra Bohuslava Sobotky. Dnes mimořádně ostré. Toto dříve nebývalo. Je to tím, že ČSSD klesají preference? Nebo tím, že se blíží podzimní parlamentní volby? Je vůbec pro vývoj společnosti a hlavně našich dětí správné, aby se i politici vyjadřovali veřejně takto hulvátsky?

Řečeno jednoduchým trumpovským jazykem: Korunové dluhopisy byla cesta, kterou využil miliardář A. Babiš k tomu, aby důkladně ojebal český stát. Říká, že to bylo chvíli legální. Já říkám, že je to velké pokrytectví, když inkasuje peníze z Agrofertu, aniž by je zdanil, a současně se tváří, jak bojuje s daňovými úniky. Tohle je šaškárna!“ rozzlobil se Sobotka.

Autenticitu výroku ještě Stanislav Sobotka potvrdil také na Twitteru. „Je dobré to říci naplno,“ dodal premiér.Co k situaci říkají obbyčejní občané?

Josef Lampa – Pane premiére, Babiš je můj nepřítel, ale jak to vypadá s prodejem OKD v roce 2004, když jste byl ministr financí?

Jiri Kucera – což je samozřejmě pravda; stejně tak, jako ho oje*al Sobotka, který, ač bydlel v Praze, nechal si proplácet cestovné do Vyškova; nebo jako politici, co schválili soláry a napakovali se na tom na generace dopředu;

Petr Svačina – kdo oje*al Altnera?

Jana Kozáková Volrábová – Milý pane premiére, vy jste zase oje*ali pana Altera a jeho rodinu. Když tyto dvě sviňárny dáte vedle sebe a zamyslíte se, jakou kdo z vás udělal škodu mimo jiné na právní uvedomelosti nás občanů, jste na tom v hodnotě oje*avání výrazně hůř! A to nejsem fanynka AB.

Jan Krejčí – 1. v době nákupů dluhopisů nebyl Babiš v politice.

2.tudíž nemohl ovlivnit zákon,který tyto dluhopisy nedaní.

3.Sobotka,ale i Kalousek byli v PS PČR a mohli tento zákon ovlivnit.

4.z PS PČR dlouhodobě lezou zmetky tohoto typu.

5.odpovědnost za tyto daňové úniky nese minulá PS PČR a potažmo Sobotka i Kalousek.

Když se to shrne,tak Babiš našel díru v zákoně, kterou nevytvořil a nese za ní odpovědnost Sobotka i Kalousek a samozřejmě celá minulá PS PČR.

Čin Babiše je sice amorální,ale zcela podle zákona.

Zloděj křičí,chyťte zloděje!!!!!!


Jan Hula – K získání více hlasů voličů vedou dvě cesty, a obecně to platí i v životě:

1. Ukážeš všem své kvality a ukážeš, v čem jsi lepší než ti ostatní

2. Začneš ukazovat chyby druhých, kritizovat, pomlouvat, aby jsi protivníkovi sebral body.

Morálnější je samozřejmě první varianta.

Bohužel, p.Sobotka prezentuje druhou. protože určitě sám pochopil, že jako osobnost, jako lídr ČSSD, nemá lidu českému co nabídnout.

Další důvod, proč nevolit.

PS. Nejsem zastánce ANO a nebudu je ani volit.
Zdeněk Beránek – Babiš udělal jen to,co by udělal každý, kdo má peníze a využívá daňový systém na doraz.Ty zákony by udělány ještě před tím než ANO vstoupilo na politickou scénu, Babiš si je neupravil sám pro sebe. To, co udělal není to etické, ale není to také protizákonné. Je tedy třeba upravit zákony tak, aby to nebylo možné udělat. Na to ale soudruh Sobotka nemá. Ten využívá každou příležitost si kopnout před volbami do Babiše, ostatně jako všichni politici napříč politickým spektrem. Prozatím tady ale není strana, která by měla dobrý program a také jej dokázala realizovat – jen kecy. Takže moc nevidím šanci, aby ANO prohrálo volby.


Martin Jurečka – Jestliže totožnou věc využily (byla umožněna) i dalším firmám včetně bank, tak za hlavního viníka bych neviděl toho, kdo tuto možnost využil, ale toho, kdo ji umožnil! Především skladbou zákonů v ČR.

Kdo si neumí udělat pořádek ve vlastní straně a vypořádat s vlastními závazky, tak od toho se pak nedá čekat, že dokáže pohlídat věci na státní úrovni! Tady je pěkně vidět, když někdo umí udělat velký průser u sebe doma, jak velké průsery pak dovede udělat na státní úrovni za peníze nás všech.


Dušan Šimůnek – Takže, když kvůli nějaké legislativní chybě přestane třeba na týden být vražda trestným činem, tak půjdeš vraždit, protože je mezera v zákoně. Nebo budeš hájit vrahy, že jen využili mezeru v zákoně?
Michal Fiser – Porovnejte prosím Babiše a třeba pány Rittiga, Janouška, Topolánka, Ratha, Vondru, Oulického, Dalíka, Langra atd. Ti jednali protizákonně a prošlo jim vše . babiš pouze jednal v mezích zákona a je zde z toho povyk. Škoda, že jste nekřičeli, když si třeba Dalík řekl o úplatek v kauze Pandur.


Rudolf Polanecký – Kdosi tady psal, že Babiš o druhé polovině emise dluhopisů Agrofertu řekl, že jí koupil někdo jiný.

Včera zde byl rozhovor a z něj vybírám:

V roce 2012 Agrofert vydal těchto dluhopisů za tři miliardy, mají splatnost 10 let a úrok 6 procent. Vy jste jich skoupil polovinu. Kdo skoupil ten zbytek?

Já jsem byl jediný. Zbytek se neprodal.A co si o celé kauze myslíte Vy? Přijde Vám, že se z politiky naprosto vytratila slušnost? Z čeho si mají brát občané a hlavně děti této republiky vzor?

Facebook komentáře
Tereza Skalková
Redaktor ProEvropu.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *