Blíží se konec ČSSD? Babiš bohatne a ostatní chudnou? Co bude dál?

bohuslav-sobotka

Z redakčního e-mailu:

Senátoři zvažují ústavní stížnost na prezidenta Zemana. Asi jim ještě nedochází, že už jich mají obyčejný lidi plný zuby. To se jim to žije. Lidem, co vytvářejí nějaké hodnoty vzali všechno. Např. první tři dny marodění zdarma, zato sobě z nakradených peněz, které nevyrobili – vysoké platy, náhrady, levné zboží v parlamentní kantýně a pod. Jestli se na to dívám správně, tak lidi vidí, že Babiš má asi 60 miliard přebytku, zatím co oni prodělali bilióny, a že třeba Kalouska huba nebolí, když vidí a komentuje, jak to bylo za nich všechno lepší a že současný růst nastartovala jejich „správná“ politika.
Jestli lidi nejsou blbí, tak teď je ta správná chvíle všechno spravit a všechny je – politiky „vyžírky“ poslat k Neumětelům a senát minimálně zrušit.
A i kdyby si Babiš ulíval pro sebe miliardy, tak v erární pokladně přibývá minimálně stejně. Postavme se všichni za Zemana. A ti „správní“ politici, jestli je to pravda, tak dodneška neukázali ani svá daňová přiznání hlavně, že jim rostla konta.
Myslím, že si pod sebou ti kluci začali podřezávat větev. ODS, TOP 09 i se slavným Sobotkou a jeho ČSSD, která se začíná, myslím , potápět s ním. Jsem zvědav, kdy se ho zbaví. Uvidíme po volbách. A dovedete si představit, jak nás ta plešatá p— (přelož: šikovný chlapec) má někde v Bruselu hájit proti Merkelové, Schulzovi a Junkerovi? Já tedy ne.
Nenapadlo vás, proč je najednou celý sál proti Babišovi ?? Politici, co tam jsou již 20 let a pořád máme 3x nižší mzdy než na posraném západě? Nenapadlo vás, proč již Babiše nezavřeli, když všichni říkají že krade a šidí ? Že by se z 281 lidí nenašel jediný, který by podal trestní oznámení ?

A že je nyní 30x za den v televizi, když jsou volby za dveřmi a on moc vede? Fakt jste se nad tím ani trochu nezamysleli? Aniž bych mu chtěl nějak fandit. Ale je mě to divné. Ministra Svobodu (ČSSD) zavřeli, jen Babiše, takového zloděje, nějak nezavírají. Nějak mi to nejde do hlavy…

Úvaha

Ministr Babiš se vám líbit může, nebo nemusí, to je každého osobní věc. Že se proti němu povede, tvrdá předvolební kampaň se očekávalo. Ale nyní zažíváme přímo hysterickou lavinu nepodložených obvinění, které ale autoři, (politici i tisk) nemají čím doložit. Proti Babišovi totiž není jediný důkaz pro podání jakékoli trestní žaloby, to by ji mnozí dávno podali. Tak, že se proti němu aspoň používají lži, nepodložené domněnky, nebo argumenty – že sice zákon neporušil, ale jeho podnikání a vydělávání peněz bylo nemorální.
Proč to všechno? Proto, že je dnes nesporné, že Babiš, ať je jaký je, udělal v ČS  financích pořádek, tak mnohým znemožnil další rozkrádání a ejhle, najednou máme ve státní kase přebytek, jako nikdy před tím.

Mnozí politici se   BOJ Í  a  mají čeho.  V případě, kdyby se Babiš  stal premiérem, mnozí z nich by zřejmě přišli nejen o sladký život ve svém vyhřátém křesle a královské honoráře, ale za zpronevěry, úplatky a rozkrádání státního majetku, by jim hrozil kriminál. R ov nice je překvapivě jednoduchá – kdo z politiků dnes víc řve, ten má na svědomí víc lumpáren; jednoduché co?

zdroj: e-mail
Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *