Brutální vražda sedmnáctiletého Němce šokovala celou zemi – Migrant ho ukopal když bránil svou přítelkyni!

brutalni-vrazda

Policejní zátah, v rámci kterého byl dopaden dvacetiletý migrant s italským občanstvím proběhl v Německu. Policie ho podezřívá z toho, že 7. května časně ráno ukopal k smrti sedmnáctiletého německého občana Niklase P.

Podle dostupných informací dvacetiletý migrant, který není etnickým Italem nebyl u napadení sám. V jeho nelidském řádění mu měli „asistovat“ další dva migranti, které policie zatím hledá. Zatímco jeho zajištění a umístění do vazby policie potvrdila, ostatní podezřelí zatím spravedlnosti bohužel unikají.

Brutální vražda sedmnáctiletého Němce šokovala celou zemi.

Mladík byl ve velmi špatném stavu tansportován do nemocnice, tam bohužel po šesti dnech marného zápasu podlehl svým zraněním. Časně ráno 7. května se vracel domů z koncertu společně se svoji přítelkyní a dalším párem počkal si na ně tříčlenný gang. O celém případu zatím policie nemá přesné informace, ale podle všeho šlo o nevyprovokovaný incident. Osudným se pro německého mladíka stal kop směrovaný na jeho hlavu. Po něm upadl do hlubokého bezvědomí. Zatímco do něj jeden z útočníků kopal, další sexuálně obtěžoval jeho přítelkyni.

Jak uvádí deník Rheinische Post, vyšetřovatelé zatím příliš informací o zatčeném násilníkovi nezveřejnili. Mimo informace, že není etnickým Italem. Ví se, že v Německu již pobývá několik let a jeho trestní rejstřík je plný násilných činů. Na tiskové konferenci v Bonnu vyšetřovatelé zmiňovali, že policie obdržela od veřejnosti 150 hlášení, která jednotliví příslušníci útvaru prověřovali „16 hodin denně“. Případ se ještě nedostal před soud, ale již nyní je muž obviněn z vraždy. Pokud mu bude trestný čin prokázán, odsedí si svůj případný mnohaletý trest s největší pravděpodobností v Německu.

Celý text  v angličtině najdete ZDE.

Facebook komentáře
Petr Branný
Redaktor ProEvropu.com

4 komentáře pro Brutální vražda sedmnáctiletého Němce šokovala celou zemi – Migrant ho ukopal když bránil svou přítelkyni!

 1. Jirka napsal:

  Já bych vraha dal k dispozici spoutaného otci oběti. Trest by sám zvolil, a trvat by mohl podle uvážení jeho samého. Podmínka by byla dána-do posledního vydechnutí. Aby se náhodou nestalo, že by se ten vrahoun u soudu ještě pozůstalým nevysmíval. To tyhle poloopice umí. Jirka- bývalý pohraničník.

 2. Simon napsal:

  Jsou to parchanti a nic jiného než šibenici si nezaslouží!

 3. Nepotřebuješ vědět napsal:

  Zabít infuzí prasečí krve.

 4. Harmon napsal:

  Za zavraždění jednoho Evropana – zlikvidovat pět muslimů! * Za znásilnění ženy – kastrace! * Za znásilnění dítěte – rozdrcení varlat! * Všechny tresty provádět takovým způsobem, aby zločinec trpěl nejméně 10 hodin! Pak jej dorazit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *