Co se děje v poslanecké sněmovně? Rozesílejte! Čtěte! SDÍLEJTE! + VIDEO

sobotka-snemovna

Premiér SOBOTKA na téma „uprchlické krize“ a v souvislosti s ní ,,vyhlášení referenda o vystoupení ČR z EU“ prohlásil – mimo jiné že : JE PROTI REFERENDU a ŽE TO MUSÍME ŘEŠIT SPOLEČNĚ SE ČLENSKÝMI STÁTY EU !!! A že je výhodou, že jsme členy EU , že na to nejsme sami atd. ….. Nezajímá ho názor lidu co ho volil! Když dostal slovo Okamura řekl : „Napřed Vám všem musím sdělit, že tu NESMÍM mluvit víc jak jednu minutu o tak závažném problému, ale jsou povoleny hodinové obstrukce a kecání o ničem, aby nebylyschváleny potřebné zákony pro naše občany ! Soustavně mi není v ČR umožněno veřejně vystoupit ve sdělovacích prostředcích ! Premiér tu neříká pravdu, jelikož Švýcarsko jasně řeklo že žádné tzv. uprchlíky nebere a podílet se na řešení této krize odmítá ! Velká Británie v chystaném referendu již oznámila, že z EU asi vystoupí !Vyzývám Vás pane premiére, abyste se dnes po jednání PS se mnou sešel – je nachystaná kamera a čestně si to vyříkáme ! Nemůžete -li dnes, prosím o jiný termín.
Premiér Sobotka ihned odpověděl:

Že tady zastupuje parlament ČR a nějakou „Okamuro fobii“ tady nehodlá propagovat..“ A ŠMYTEC. O co tady dnes opravdu běží – to nechápe ani vůl. Sobotka nesouhlasí s prezidentem Zemanem, aby se přestali přijímat uprchlíci z islámských zemí, ale naopak vláda zajistí, aby se jim pomáhalo stále více. A proč si to takoví politici nedali do volebního programu, že budou islamizovat Evropu? Myslete na to při volbách – ČSSD, TOP 09, ODS a KDU-ČSL už nikdy více, ti hlasují vždy proti našim dětem, důchodcům, nemocným i vlasti a serou miliardy darmožroutům z naší práce, ale bez našeho souhlasu!!! Teď nás i odzbrojí, abychom se nemohli ani bránit!!! Nechceme tu dobu TEMNA jako Dientsbier a začleňování HRDLOŘEZŮ, neslučitelných s naší kulturou jako Sobotka, Schwarzenberg a europsychopati.. Ať si každý zůstane doma ve své vlasti a bojuje za svou svobodu, zběhové byli vždy popravování a oni mašírujou za lepším a nechají doma ženy i děti naservírované bez ochrany ISILU a ještě jim dáme vše zadamo na úkor národa. To co udělali ze své krajiny, takové ruiny by nadělali i z naší krásné země!!!Nedovolme, aby nám sem vlastizrádci prosadili „nacisticko-muslimskou okupaci“!!!

Také Vám není lhostejná naše budoucnost? Přepošlete dál, nebo sdílejte!

Zdroj: e-mail čtenáře
Facebook komentáře
Petr Branný
Redaktor ProEvropu.com

3 komentáře pro Co se děje v poslanecké sněmovně? Rozesílejte! Čtěte! SDÍLEJTE! + VIDEO

  1. Miloslav napsal:

    Ten hnusný slizoun jen poslouchá příkazy ušáků a ne názory svého národa! Je to humus společnosti!Jak se něco takového může narodit a ještě zastupovat naši vlast.Zrádče naší vlasti !!!!!!!!

  2. ladachrom napsal:

    Bohužel se tu nic volbama nezmění,protože to dopadne jako v Rakousku,dostanou befel z Bruselu a zmanipulují to ůplně stejně.Jediná možnost je po všech těch šmejdech se koukat dalekohledem přidělaným na snajperce a nebo si vzít příklad z čmoudů a až budou ve strakovce dát jim tam budíček na jedno použití

  3. Václavka napsal:

    Pan Sobotka je vyjednávač.Několikrát řekl, že nesouhlasí s kvótami.Nic by nepomohlo, kdyby nějakými vulgarismy tyto otázky řešil. To, že váží svá slova,neznamená,že souhlasí s Bruselem ve všem. Připomeneme si školní povinnou četbu od Jiráska „Proti všem“.Tak těžce vybojovanou svobodu lehce nedáme. Jinak by se pan Masaryk musel v hrobě obracet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *