Další studentka dostala brutální nakládačku ve Vídni! Neuvěříte, jaká byla reakce policie!

ELE5c0419_P201506190771301

Čtyřčlenný afghánský gang brutálně napadl na nádraží ve Vídni 20letou studentku herectví. Mladíci se dávku snažili obohatit multikulturně vysvětlením, že má příliš vyzývavé oblečení a blond vlasy.

Vše se odehrálo na vídeňském nádraží Westbahnhof, když dívka čekala na vlak linky S6. „Čekala jsem na vlak, když ke mně přistoupil nějaký muž a začal hovořit cizím jazykem. Poté mi začal sahat na vlasy a dával najevo, že jsou pro něj moje blond vlasy nepřijatelné. Řekla jsem mu, ať na mě nesahá a odejde, což se také stalo. Jenže krátce poté se vrátil s dalšími třemi kumpány,“ svěřuje se dívka jménem Sabina.

Rozzuření násilníci mlátili dívce hlavou o zem, vzali jí kabelku a platební karty a dali se na útěk. Z jejich komunikace bylo patrné, že pocházejí z Afghánistánu. Studentka postupně ztrácela vědomí a nikdo z kolemjdoucích jí nepomohl. Mohli by se totiž lehce stát taky oběťmi dalšího kulturního obohacení. Dívka byla nakonec ošetřena v nemocnici a utrpěla značné modřiny a podlitiny na hlavě, rameni, lokti, páteři a kyčli.
Jak na tohle reagovali policisté?
Mladá studentka si za všechno může sama – byla příliš provokativně oblečená a má blond vlasy! Vyjádření policie přesně kopíruje motiv pachatelů. Muži zákona jí dále poradili, aby se po osmé večerní hodině nepohybovala sama na ulici, samozřejmě by měla změnit barvu vlasů a „lépe“ se oblékat. Policisté dívce dále sdělili, že podobné útoky jsou ve Vídni na denním pořádku.

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

2 komentáře pro Další studentka dostala brutální nakládačku ve Vídni! Neuvěříte, jaká byla reakce policie!

  1. LADISLAV FLEKAL napsal:

    A CO DEMENTNÍ POLICAJTY VYHODIT NA HODINU

  2. Zdeněk napsal:

    Kam se poděla hrdost našich německy hovořících sousedů?Je mi líto lidí,kam je dostanou jejich nenasytní politici.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *