DĚSIVÁ FAKTA: IMIGRANTI VYPALUJÍ OBCHODY, ZAPALUJÍ AUTA A ZNÁSILŇUJÍ ŽENY!

Snímek obrazovky pořízený 2016-05-16 14-43-11

Skupiny migrantů v Evropě zcela ovládají některé čtvrtě Marsei, Paříže, Stocholmu, Berlína. V Německu demonstrují s vlajkami ISIS nad hlavami. V anglickém Rotherhamu bylo v letech 1997 až 2013 znásilněno 1 400 dětí Pákistánci. Migranti v Německu demonstrují, protože požadují měsíční podporu vyšší než 2 000 EUR. Na předměstí Paříže vypalují obchody, zapalují auta, znásilňují ženy, stejně tak ve Stockholmu. V Berlíně vybírají výpalné od rodičů německých dětí, jinak je nepustí na hřiště. Ve Švédsku dramaticky vzrostl počet znásilnění žen migranty. Zde je statistika jejich podílu na znásilnění ve srovnání se švédskými pachateli:

1960-1979: 1,2 až 2,6x častěji než Švédové;
1980-1989: 2,1 až 4,7x častěji než Švédové;
1990-1999: 2,1 až 8,1x častěji než Švédové;
2000-2005: 2,1 až 19,5x častěji než Švédové;

Jen zlomek migrantů, kteří proudí do Evropy jsou imigranti, prchající před válkou.Většinou jde o ekonomické migranty, jakými byl obchodník s lidmi, otec utonulého sysrkého chlapce Abdullah Kurdi. Jsou mezi nimi teroristé (mediálně oslavovaní), jako například údajně podkopnutý „trenér“ Usama al Abdel Mohsen, jež se podílel na zavraždění padesáti kurdských civilistů, či Laít al Sáleh, „bývalý“ bojovník ISIS. Tyto lidi pozvala německá kancléřka Angela Merkelové do Evropy. Lidi, kteří se chovají jako zvěř. Lidi, z nichž 80 – 90 % nikdy nebude pracovat a budou mít jen nataženou ruku. Lidi, z nichž někteří budou v Evropě terorizovat domorodé obyvatelstvo, vypalovat, znásilňovat, vraždit, či realizovat pumové útoky. Rozhodně nejsou takoví všichni. Jen menšina ale utíká před válkou a většina požaduje, aby je Evropa živila, aniž by pracovali.Po teroristickém útoku na Bali se Australané semkli a zcela změnili azylovou politiku. Je třeba si připomenout teroristické útoky islamistů jako byly: Luxorský masakr, bombový útok na hotel Marriot v Islamabádu, útok na autobus na Sinaji, pumový útok na Bali, útok na obchodní centrum Westgate v Nairobi, útoky na vlaky v Madridu, teroristické útoky v Londýně a daší. Vše měli na svědomí islamisté.

Teroristický útok v Paříži:


Teroristický útok v Tunisu:


Teroristický útok v Palestině

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

2 komentáře pro DĚSIVÁ FAKTA: IMIGRANTI VYPALUJÍ OBCHODY, ZAPALUJÍ AUTA A ZNÁSILŇUJÍ ŽENY!

 1. Václavka napsal:

  Evropa nebyla připravena na takové množství imigrantů. Nejdříve euforie pomáhat,potom procitnutí ze sna. Možná i Merkelka už ví, že to nebyl dobrý nápad s tím pozváním, ale jak z toho ven?
  Tak se snaží přesvědčit ostatní, že tento nový zákon o integraci je správný.
  V Praze znásilnil migrantský útočník ženu. Byl prý nedávno vyhoštěn, ale není nikdo, kdo by ho doprovodil na hranice. Tak se tady potuluje pod ochranou svých spolubojovníků.A svědci jsou nejistí,možná ho pustí a potom potká nějakou vnučku, dceru, manželku, žena pro ně nemá cenu. Ani její život. A těchto nehlídaných – vyhoštěných se potuluje spoustu po celém území EU.Jak rychle si dokázali vytvořit své vlastní teritorium v Idomeni. A vládly tam zákony ulice.Neumí se přizpůsobit zákonům. Jejich zákonem je zbraň.
  Naši předkové bojovali jako muži proti okupantům, vybojovali nám právo na život.A tito neumí bojovat jako muži. Jsou to slaboši, protože se přetvařují na úřadech, jací jsou chudáci a ubožáci. To jsou. Umí jen útočit zezadu, zákeřně,proti lidem, kteří se jim snažili pomoci a proti slabým ženám a dětem.
  SLOVY JE NEZASTAVÍME. MUSÍME VYTVOŘIT ZÁKONY, KTERÉ OCHRÁNÍ NAŠI SVOBODU.ANI BRUSEL,ANI STÁTY EU NEMAJÍ PRÁVO SE VMĚŠOVAT DO NAŠICH ZÁKONŮ.MUSÍME POSÍLIT ZA KAŽDOU CENU NAŠE VOJSKO.VZÍT SI ZPĚT VOJÁKY ZE ZAHRANIČNÍCH MISÍ.Osoby, ktré porušily zákon vyhostit, ale ne s papírem v ruce. Do detence a až jich bude více, dopravit třeba k moři, nalodit a uprostřed moře jim vzít pádla, motor apod. Dát jim vodu a nechat je po větru do rodné země.
  Díky za Váš čas.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *