DĚSIVÉ VIDEO! 7letá dívenka se učí střílet z útočných pušek

video-divenka

Většina malých a roztomilých dívenek si hraje s panenkami. Namísto toho ale tato teprve sedmiletá dívka v ruce třímá útočnou pušku AR-15 a pálí z ní na střelnici. Video z amerického kanálu Haus of Guns pořádně nadzdvihlo ze židle rodiče z celého světa.

Sedmiletou dívenku na střelnici učil střílet její otec, který sám sebe popisuje jako „obyčejného střelce Joe“. Záměrně na svém YouTube kanálu napíše své jméno, stejně jako jméno své dcerky.

Tu před třemi lety důkladně učil, jak na střelnici pálit z útočné pušky AR-15, která je civilní variací válečné a známější pušky M-16. Dcerku učil jak zamířit, držet prst na spoušti i pálit.

„Jak se při tom cítíš?“ ptá se na videu otec své dcery po několika výstřelech. „Bylo to velmi dobré,“ odpovídá mu. I když bylo video natočeno již před třemi roky, vyvolalo kvůli sdílení vášně až nyní.

„Mé dcerce je nyní deset let a stále si užívá výlety na střelnici,“ napsal aktuálně otec ostrostřelec. Že by mělo střílení ze zbraně zanechat na jeho dcerce negativní dopad, si nepřipouští.

Zdroj: Blesk.cz

Facebook komentáře
Petr Branný
Redaktor ProEvropu.com

1 komentář pro DĚSIVÉ VIDEO! 7letá dívenka se učí střílet z útočných pušek

  1. RChPz napsal:

    Vzhľadom na to kde žijem, keby som mal dcéru a sapík, učím ju to už v šiestich. Zicher je zicher

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *