Drahoš kandidát na prezidenta + TROJKA – to opravdu za těch 5 minut stojí!

video-fcb

Dnes neinformovaný občan ani netuší, odkud vyleze další „kandidát“, ať má x titulů

„Tak nám pro boj o prezidentování v ČR nasadili kluci mainsteramoví Jiřího Drahoše. Chemického vědce a co čert nechtěl – donedávna úřadujícího předsedu České asociace Římského klubu /CoR/ ……. a co to je, ten Římský klub? – Zednářské společenství, ovládané západní „Černou šlechtou“ a přebohatými 13 iluminátskými rodinami z USA, jak uvádí Michael Morris v knize „Co nesmíte vědět“ – díl 1.

Je zajímavé, že ve stejné partě – ale v Německu – byl zakládajícím členem i Petr Robejšek, o kterém se také uvažovalo jako o kandidátovi na prezidenta. V Rakousku si tam zednáře posadili na trůn, v Německu Makrela je v Atlantik-Brucke, kde se to zednáři jen hemží a její hvězda vylétla vzhůru po návštěvě „mocných“v Bilderbergu v r.2006.

Takový Hollande je rovněž v jedné přední francouzské zednářské lóži, nakonec nyní je má vítat na jednom zámku, kde má být velké srocení těchto tajnůstkářů. No a nedávno v Holandsku vyhrál ten správný a správná vítačská multikulti strana. Že by Rutte nebyl u nich v houfu? Oni to mají kluci pod kontrolou a mají své připravené kádry na cokoliv.

Takže Jiříku Drahoši, jdeme do toho, média budou na tvojí straně, to bude nářez! ¨

A TEĎ TROJKA – to opravdu za těch 5 minut stojí – pochopíte mnohé !

TO BUDETE TEPRVE KOUKAT, JAK SI TO TI HOŠI VYMYSLELI ….

https://youtu.be/2JJtMhXlZxM

Facebook komentáře
Petr Branný
Redaktor ProEvropu.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *