Uprchlíkům se v Česku nelíbí. Jak je přesvědčit? EU pro ně chce měkčí verze zákonů

refugees

Brusel začíná tlačit na Česko, aby přijímalo uprchlíky, kterým se zatím u nás moc nelíbí. Jenže jak zajistit, aby neutíkali do Německa? Chceme přeci, aby obohatili i naši kulturu, nebo ne? Abychom jim poskytli co nejlepší podmínky k životu, plánují se úlevy, speciální zákony, daňové výjimky a jiná „pozitivní diskriminace“.

Zvykejte si – přísnější tresty budou pro nás!

Čeká nás tedy dvojí metr, kdy jiný – přísnější – trest dostane rodilý Čech, Moravan nebo Slezan a lehčí variantu trestu si odbude migrant. To přeci dává smysl, protože člověk, který k nám utekl před válkou, je na konci svých sil, a nebylo by od nás pěkné ho ještě za něco trestat. Evropa po těchto lidech nemůže chtít, aby z ničeho nic zapomněli na své domovské zvyky a tradice. U nich je přeci znásilnění, krádeže nebo rabování něco zcela přirozeného.

V plánu je tedy například vytvořit v sociální politice variantu dávek pro uprchlíky a druhou (nižší) pro rodilé obyvatele. Pokud se někdo bude ucházet o práci, bude povinnost dát přednost uprchlíkovi (a dostane daňové výhody). Podobná praxe už existuje na západě, kde se to týká nejen pracovních příležitostí, ale třeba i škol. Kdo nebude souhlasit, bude po dohledem policie označen jako rasista.

Podobné zákony se už pomalu dostávají do parlamentu (například pomocí různých dodatků nebo zrychlených čtení). Vše bude postupné a ve výsledku za to zaplatíme my.

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *