Feriho kavárenský kvikot. Mladý černoch se pustil do prezidenta Zemana. A Horáček si vystřelil oko

dominik-feri

Teplický radní a člen politické strany TOP 09 Dominik Feri často a rád komentuje aktuální dění na sociálních sítích. Tentokrát se „vtipně“ pustil do prezidenta Zemana. Co je ale zajímavé, tak už pro něj není prezidentským favoritem Michal Horáček. Není to poprvé, co se o něj Feri opřel s tím, že mu nevěří. Rozbroj na kavárenském nebi? Zde je celý text původního rádoby vtipného příspěvku, autem je Dominik Feri:

Miloš Zeman: „Rád bych konstatoval, že jsem splnil svůj závazek navštívit všechny obce nad pět tisíc obyvatel zatím ve dvou krajích, v Plzeňském a nyní v Karlovarském.”

Krok I: Přijedeš na malý město, hned si dáš štamprli
Krok II: Převezmeš dar od města. Řekneš, že hezčí dřeváky jsi jaktěživ nedostal.
Krok III: Prohlídka slévárny a diskuse s pracovníky. My Češi máme zlatý ručičky, na nás si nepřijdou.
Krok IV: Obídek, jitrničky tu máte teda výtečný. Já rád tuzemsky debužíruju. Na ty zahraniční jídla mě moc neužije. To radši gulášek knedlíčkama obloženej jak sluníčko paprskama

Krok V: Setkání s občany. Říct fór o Claudii Schiffer. Lidi se smějou. Naložit ještě další a pak dát ránu na solar Sobotkovi BUM BUM BUM. „Táto, dneska byl na náměstí Zeman a von je prosimtě stejnej jak v televizi. Sympaťák.”
Krok VI: Profit

Přesně pro svou autentičnost a vztah k regionům je Zeman tak silnej. Zeman půjde do voleb s bazukou, zatímco další kandidáti jsou zatím vyzbrojeni jenom prakem. Přičemž někteří si s ním už stihli vystřelit oko (Horáček a kauza Schwarzenberg).
Jdu si lehnout. Až se objeví kandidát, kterej se nebude bát “umazat” v místech za Černým mostem (v tzv. zbytku České republiky), a kterej bude pro lidi uvěřitelnej, tak mě vzbuďte. Pokud by se tak nestalo, tak mě v kryospánku nechte dalších 5 let.

A my se ptáme: Budete volit TOP 0,9 a Dominika Feriho?

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *