HROZIVÁ REALITA VE ŠVÉDSKU: ghetta pro migranty, o kterých mají média přikázáno mlčet!

Hammarkullen

Málokdy se na veřejnosti objeví skutečně pravdivé informace o situaci ve Švédsku. My máme konkrétní fakta! Povedlo se nám získat očité svědectví od Čecha pracujícího v Göteborgu, druhém největším městě. Pracovní povinnosti ho zavedly do čtvrti zvané Hammarkullen, která leží na severním okraji města. Jedná se na první pohled o klasické šedé panelákové sídliště, jaké známe i u nás. Jenže pokud se tam vypravíte, zjistíte, že jde spíše o takovou švédskou verzi Chánova. Je nutné podotknout, že ve Švédsku je při tamní životní úrovní bydlení v paneláku naprostou raritou a týká se opravdu jen nejchudší menšiny. Takže obyvatelé zmíněné čtvrti jsou výhradně mixem černochů a Arabů, nikoho jiného nepotkáte.

 Hammarkullen, Angered, Gothenburg, Sweden...

„Soubor paneláků, takový ty vícevchodový, nepotkals tam bělocha. No nechtěl bych tam bydlet, asi je potřebovali někam uklidit. Vůbec se jim ale nedivím, v centru města tam všude seděj a žebraj, tam u každýho druhýho vchodu do potravin někdo žebral, šílený,“ popisuje náš zdroj. Není to jediné ghetto v Göteborgu. Podobně je na tom i čtvrť Angered. Najdete v ní například desítky halal restaurací a okýnek s kebabem.

Angered, Sweden

Stejná místa i v ostatních velkých městech. Loni v srpnu ve čtvrti RosengårdMalmö zemřel člověk po přestřelce. A o čtvrti Rinkeby ve Stockholmu se psalo v New York Times už v roce 1998 jako o migrantském ghettu! Netřeba připomínat, že na všech těchto místech jsou na denním pořádku žhářské útoky nebo znásilnění. Očitá svědectví z těchto čtvrtí hovoří o tom, že objevit se tam s bílou barvou kůže automaticky znamená být okraden, zmlácen nebo zabit.

Stockholm, Sweden

Abychom to shrnuli: Švédové si sice na první pohled hrají na milovníky multikulturalismu, ale realita ukazuje, že nemají žádný problém nepřizpůsobivé migranty prostě „uklidit“ za město. Multikulturalismus zřejmě miluje pouze švédská vláda, jejíž členové se nikdy na podobná místa nevypravili. A pokud ano, tak tohle se přeci před širokou veřejností musí utajit! Nikdo se nesmí dozvědět, že migrační politika, kterou léta Švédsko podporuje, byla jeden velký omyl! Naopak, budeme dělat, že je všechno v pořádku a tohle se nesmí nikdy dostat do médií! Nebo prostě jen švédská vláda vytváří tyto čtvrtě, aby tím eliminovala konflikty mezi migranty a Švédy?

Ještě někdo na ghetta a „no-go“ zóny nevěří? Sdílejte a posílejte tuto informaci mezi své známé! Ať vidí, jak to opravdu vypadá (nejen) ve Švédsku a abychom za pár let u i nás neměli z našich sídlišť jen další Chánovy! Fotky v článku jsou reálné ze jmenovaných míst, nejedná se o žádný výmysl.

Rynkeby, Stockholm, Sweden

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

1 komentář pro HROZIVÁ REALITA VE ŠVÉDSKU: ghetta pro migranty, o kterých mají média přikázáno mlčet!

  1. Roman Kirsch napsal:

    To bude asi to „kulturní obohacení“ švédské společnosti. Naprosto nechápu, jak mohou skandinávské státy páchat sebevraždu tou svou zabedněností a naivitou. Vřele doporučuji každému podívat se do Nigérie, abyste věděli. co je to ta „zadnice“ světa, o které mluví Donald Trump. Pracoval jsem tam více než tři roky a pokud se na tu zemi nechcete dívat ryze pozitivníma očima, je lepší okamžitě odjet (dokud je čas)… Existuje tam taky už snad 100 milionů lidí, kteří chtějí také utéct a je v podstatě jedno kam. Nejlépe však samozřejmě do USA nebo Evropy. Tak se máme na co těšit… Z Evropy bude taky „no-go“ zóna.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *