Jako náraz do zdi. Babiš ještě ani nestihl sbalit a tohle se proti němu chystá dál!

auva

Dne 31.5.2017 v 15 hodin se pořádá na náměstí Jana Palacha v Praze demonstrace nazvaná Reklamace. Dva měsíce sbíráme ve více než 100 provozovnách po republice účtenky. Ve středu je přivezeme. Psali jsme panu Babišovi i panu ministrovi Pilnému dopis, kde jsme zákon rozebrali na součástky. Na akci jsme pozvali i další politiky a zástupce politických stran, kteří jsou pro zrušení nesmyslného zákona.

Za skupinu AUVA – Andrejovy účtenky Vrátíme Andrejovi
Michal Vožda
email: nbbv@email.cz

auva auva-1 auva-2

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dorazíte?

Facebook komentáře
Tereza Skalková
Redaktor ProEvropu.com

4 komentáře pro Jako náraz do zdi. Babiš ještě ani nestihl sbalit a tohle se proti němu chystá dál!

 1. Jiří Kovář napsal:

  Je zajímavé,že nejvíce křičí ti,kteří nejvíce okrádali.Ti,kteří se živili poctivě a nekradli,nemají problém s EET.Je vidět,že každý by chtěl míti co nejvíce peněz,ale platit pořádně do státní kasy nechce.Babiš chtěl udělat pořádek a částěčně se mu to podařilo.Jen doufám,že i po volbách bude moci pokračovat a že konečně tady bude někdo,kdo ten pořádek opravdu udělá.

  • rudolf stehlík napsal:

   Máte pravdu ale myslím že v tomto státě kde je téměř každý zloděj neboť se to naučily od našich politiků a bývalého prezidenta je nemožné zde něco předělat protože pro ně je zlodějina normální krade i justice proto je zde každý obviněn ale nikdo v base tak se bude vesele okrádat dal.

 2. Josef Balatka napsal:

  Že by v našem státě ještě bylo tolik pitomců, to se mi nechce ani věřit. Že byste takhle manifestovali proti kapesním zlodějům, vekslákům, lichvářům, překupníkům kradeného zboží, to byste asi nechtěli, co ?

 3. Josef Balatka napsal:

  Jděte raději uklízet město, parchanti, košťata vám budou slušet lépe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *