Je Babiš vůbec odvolatelný? Ve Sněmovně se opět rozjela jeho marketingová rétorika ANO!

babis-ve-snemovne-10-5

Dnes, tedy ve středu 10. května proběhla ve 13hodin Schůze sněmovny k záležitostem Andreje Babiše. Tu svolali poslanci ODS, které podpořili také ostatní politické strany. Ve vystoupení Andreje Babiše zaznělo mnoho otázek, více, než odpovědí.

Babiš uvedl, že vše je jen a jen kampaň proti němu. Že se tím pokazilo vše, co se do této chvíle podařilo udělat. „můžete mě zabít, ale já z politiky prostě neodejdu, nebudu rezignovat, prostě nebudu, budu dál bojovat proti všem“ pokračoval Andrej Babiš i dál „nejsem jako Vy! Jakou já mám politickou moc, žádnou nemám, nikdy jsem neměl, jak ji mohu zneužít„.

Babiš uvedl, že opravdu neexistuje žádná věc, kvůli které by měl odejít a rezignovat. Nikdy nic neudělal, má čistý politický stůl. Nikdy nic a nikoho neovlivňoval, neobjednával žádné politické články. Jeho osobou, není ohrožení demokracie. Demokratická je celá strana ANO 2011, tedy politické hnutí, které založil, sponzoroval a sponzoruje Andrej Babiš.

Bez zajímavosti není, že Andrej Babiš nejdříve potvrdí, že udělal chybu, že se s novinářem sešel, poté uvedl, že jde o sestříhanou nahrávku, a že jeho hlas může snadno kdokoliv upravit. Takže kde když už potvrdil, že to byla chyba, se s novinářem sejít, proč najednou uvádí, že někdo jen upravil jeho hlas?

Během schůze uvedl například Lubomír Zaorálek (ČSSD), že mu Andrej Babiš vyhrožoval, když mu řekl, „zkuste mě odvolat a já Vám ukážou, jakou sílu mají moje média„.

Není bez zajímavosti, že většina politických soupeřů Andreje Babiše – ano soupeřů, spolupracovat s ním najednou moc nechtějí. Nyní po více jak 3 letech společného vládnutí a soužití s Andrejem Babišem ve sněmovně, začínají zjišťovat, že Andrej Babiš ve vládě asi není dobrá volba a šance.

babis-ve-snemovne-10-5

 

Facebook komentáře
Tereza Skalková
Redaktor ProEvropu.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *