Jsou Teplice ještě vůbec v ČESKU? Dominika přináší šokující VIDEO

teplice-video

Událostmi v posledních dnech jsem šokovaná, opravdu už i já začínám mít strach. Chci mít pro sebe a všechny naše lidi růžovou budoucnost a né se bát jít třeba do supermarketu nakoupit, píše u svého videa Dominika Myslivcová – autorka protimigračního songu. Včera jsem byla v Teplicích a jsem šokována, kolik muslimů je již v tomto městě. Asi nejvíc mě překvapily arabské nápisy na obchodech a množství muslimů, kteří se už u nás chovají jako doma..Samozřejmě vůbec nejsem proti lázeňským hostům, turistům a všem těm cizincům, kteří respektují naše zákony, pravidla a zvyky. Nemám nic proti těm kteří zde žijí ani proti všem slušným lidem bez ohledu na národnost a vyznání.
Jsme ještě vlastně vůbec v ČESKU?

Pouze mě šokovalo množství zahalených žen a nepřipadala jsem si jako v Česku, což by tak být nemělo. Jsem z Ostravy a tam je mnoho národnostních menšin. Ale všichni respekutují naše zvyky a tradice. Vůbec to nebylo proti islámu nebo jiným náboženstvím a nemyslela jsem to nijak rasisiticky. Rasitka nejsem a nebudu. Mám jen strach o budoucnost naší země a našich dětí, to je vše.

Sdílíte stejné obavy jako Dominika?

Facebook komentáře
Petr Branný
Redaktor ProEvropu.com

4 komentáře pro Jsou Teplice ještě vůbec v ČESKU? Dominika přináší šokující VIDEO

 1. Mortis 69 napsal:

  Tak vol jediné volitelné.SPD.

 2. emil svoboda napsal:

  Nářky nejsou řešení. Jediná možnost je vynutit si řešení – to je vyvolat konflikt. Co takhle domobrana ? Kdysi se to osvědčilo jako způsob umravnění Cigánů v Praze – Nuslích.

  • Jaklová Vlasta napsal:

   Pravda, vyrostla jsem na Pankráci, a tak si velmi dobře na Nusle a jejich cikány pamatuji. Nejde zapomenout na tu uličku – jméno už neznám, ani už neexistuje, z Terebky dolu ke kinu Morava, kde žili v malých domcích, na ulici se pralo prádlo, voda se ohřívala v sudech, na WC chodili na stráň proti domům. Ten smrad a špínu cítím dodnes, a to je víc než 70let. Chodili jsme tam jako na bobříka odvahy.

 3. blanina napsal:

  JASNĚ,VOLIT JEDINĚ SPD – TOMIO OKAMURA !!! UŽ PROTI TOMUTO BOJUJE DLOUHO A NIKDO HO NEPOSLOUCHÁ – A TOTO JE VÝSLEDEK…PŘECE JIM ČR A NÁS NEDÁME ZADARMO ! A CO NAŠE DĚTI !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *