Kampaň proti Zemanovi. Vše je smyšlené. A TV Nova v hlavní roli. Tady je pravda, jak je to doopravdy. Z toho se chce zvracet

logo-tv-nova

BABIŠ MÁ NAŠLÁPNUTO NA PREMIÉRA A VŠICHNI SE BOJÍ, ŽE BY ODHALIL VŠECHNA ZVĚRSTVA CO SE DĚLA PŘED NÍM, TAK JAKO SE BÁLI OKAMURY, PŘED POSLEDNÍMI PREZIDENTSKÝMI VOLBAMI.

DNES DOSTALA ČESKÁ MEDIÁLNÍ SEKCE PŘÍSLIB 200 MILIONŮ KORUN, JAKO ZÁLOHU NA ZAJIŠTĚNÍ UMĚLÉ „NENÁVISTI“ OBYVATEL PROTI ANO.

BUDETE SVĚDKY ROZSÁHLÉ KAMPANĚ PROTI PREZIDENTU ZEMANOVI A ANO.

VŠE JE SMYŠLENÉ A JE TO DÍLEM KOLEKTIVU VEDENÍ ZPRAVODAJSTVÍ TV NOVA, KTERÝ MÁ PŘISLÍBEN VELKÝ BALÍK PENĚZ, TY VŠAK NEMAJÍ PUTOVAT DO TV NOVA PŘÍMO, ALE PROSTŘEDNICTVÍM „OBJEDNANÉ REKLAMY“ JISTÝCH HOLANDSKÝCH SPOLEČNOSTÍ A ČESKÝCH SPOLEČNOSTÍ, KTERÉ MAJÍ VŽDY NĚCO SPOLEČNÉHO.ODS A TOP 09 POKUD ZTRATÍ MOC OVLÁDAT ZEMI A UPLATŇOVAT ČÍM DÁL VĚTŠÍ VLIV SPOLEČNOSTÍ PPF GROUP NV. A CME MEDIA ENTERPRISES B.V. V ČESKÉ REPUBLICE, BUDOU MÍT TĚŽKÝ ŽIVOT A NEMAJÍ JAKO STRANY ŠANCI NA PŘEŽITÍ – CELÉ VEDENÍ TOTIŽ BUDE POSTUPNĚ
ZADRŽENO A BUDE VŠEM SDĚLOVÁNO OBVINĚNÍ Z ŘADY ZÁVAŽNÝCH TRESTNÝCH ČINŮ.

CELÉ VEDENÍ TV NOVA JE NYNÍ POD DOHLEDEM JISTÝCH ZAHRANIČNÍCH AGENTUR A POHYBY PENĚZ NA JEJICH ÚČTECH A CESTOVÁNÍ KONKRÉTNÍCH ZAINTERESOVANÝCH OSOB JSOU PŘEDMĚTEM STÁLÉHO MONITOROVÁNÍ.

MIMO JINÉ PŘIPRAVILA ODS A TOP 09 ČESKÝ STÁT OD ROKU 2006 O 880 MILIARD KORUN A VALNÁ VĚTŠINA ČLENŮ ODS VE VYSOKÝCH FUNKCÍCH JE ŠETŘENA POLICIÍ PRO DŮVODNÁ PODEZŘENÍ Z MNOHA MAJETKOVÝCH TRESTNÝCH ČINŮ MIMOŘÁDNĚ VELKÉHO ROZSAHU !

MĚLO BY BÝT ROZESLÁNO MEZI CO NEJVÍC LIDÍ … NEJDE O SYMPATIE K TOMU ČI ONOMU, ALE O PRAVDU A VYŠŠÍ PRINCIP MRAVNÍ.Jaký názor máte Vy?

Facebook komentáře
Petr Branný
Redaktor ProEvropu.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *