Karel Gott versus mafie? Odborníci potvrzují, kdo má vlastně pravdu. Závažné skutečnosti o EU

karel-gott

Karel Gott po výhře nad rakovinou se pustil do boje i s pověstnými ilumináty. Uprchlickou krizi česká pěvecká legenda a hvězda nepřisuzuje na vrub náboženství (islámu), neboť to je podle jeho názoru pouhý prostředek k válce. Naopak Karel Gott tvrdí, že se jedná o řízený proces, který má za cíl oslabit ekonomický růst Evropy.

Ten, kdo tyto diverzanty posílá do Evropy, prý dobře ví, co dělá. Konkrétní jména Gott odmítl sdělit s tím, že je to nebezpečné. „Je to velmi tenký led. Byl jsem několikrát upozorněn, že ode mne to lidé nechtějí slyšet,“ vysvětlil zpěvák.
Slyšel jsem i tu verzi, že iluminátské rodiny, jako jsou Morganové, Goldmanové, Rothschildové a Rockefellerové, nepřipustí, aby se Trump stal prezidentem. Ale to není pravda! Vždyť mu už přece jednou pomohli. V době, kdy šel úplně ke dnu. Co udělá banka, které dlužíte? Bude vás udržovat ve stavu, abyste spláceli alespoň něco, ne? Bude vám půjčovat, a tím zvyšovat šanci, že nepadnete úplně na dno,“ uvedl konkrétně Gott k údajné roli iluminátů v kandidatuře republikánského kandidáta na příštího amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Evropa dle Gotta prochází v současné době diverzí, což prý musí být každému jasné, když nekontrolujeme hranice. „Dřív tudy neproklouzla myš, a najednou přijdou nějací lidé, nikdo neví odkud, proč, zda mají doklady. A co my na to? Refugees welcome! (Uprchlíci vítejte! pozn. red.),“ nelíbí se české pěvecké legendě.
Uzavření hranic je dle něho nevyhnutelný proces. „Ale Turci by byli hloupí, kdyby z toho nevytřískali ještě nějaké peníze, než se to stane,“ míní Gott.

Kritika Bruselu a iluminátů se mu ale nemusí vyplatit, stejně jako serveru Týden kde ji publikovali. Evropská komise (EK) už jedná se zástupci poskytovatelů internetových služeb o omezení výzev k otevřenému násilí, rasismu či k radikalizaci. Firmy jsou k jednáním vstřícné, řekla novinářům na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS) eurokomisařka Věra Jourová. Ta koná přesně dle uniklé „Iluminátské smlouvy„:
Donutíme je akceptovat zákony, které jim ukradnou poslední zbytky svobody, které mají.

Postavíme finanční systém, který je navždy uvězní, bude udržovat je samotné i jejich děti zadlužené.

Když budou společně klít, nařkneme je ze zločinů a světu prezentujeme jinou verzi, neboť budeme vlastnit všechna média.

Rekrutujeme některé z nich, aby uskutečnili naše vlastní plány, slíbíme jim život věčný, ale žádný takový nebude, neboť nejsou jedni z nás.
Rekrutové budou nazýváni “zasvěcenci” a budou indoktrinováni věřit falešným obřadům průchodů do vyšších sfér. Členové těchto skupin, kteří se budou domnívat, že jsou s námi v jednom celku, nikdy nepoznají pravdu. Tu pravdu se nesmí nikdy dozvědět, neboť by ji obrátili proti nám.

Za svou práci budou odměněni pozemskými věcmi a skvělými tituly, ale nikdy se nestanou nesmrtelnými a nepřipojí se k nám, nikdy nepřijmou světlo a nebudou cestovat ke hvězdám.

Nikdy nedosáhnou vyšších realit, neboť zabíjení svého vlastního druhu bude blok k přechodu k osvícení. Tohle nikdy nepoznají.

Až bude vše hotovo, realitu, kterou jsme pro ně stvořili, je bude vlastnit. Tato realita bude jejich vězením. Budou žít v sebe-klamu.

Souhlasíte s mistrem? Nebo jak situaci vnímáte Vy?

 

Facebook komentáře
Tereza Skalková
Redaktor ProEvropu.com


« (Předchozí článek)4 komentáře pro Karel Gott versus mafie? Odborníci potvrzují, kdo má vlastně pravdu. Závažné skutečnosti o EU

  1. Formánek napsal:

    Ten načupřený blbeček Feri se může ucházet o titul „Kretén roku“. Dám mu i svůj hlas !!!

  2. Ludek napsal:

    Umím si představit pana Gotta jako kvalitního prezidenta

  3. […] Zdroj: https://proevropu.com/karel-gott-versus-mafie-odbornici-potvrzuji-kdo-ma-vlastne-pravdu-zavazne-skut… […]

  4. ISABELA napsal:

    ODE MNE TO LIDE NECHTĚJÍ SLYŠET….Velice sarkasticky tuto větu mistrovi sdělili….jelikož moc dobře vědí..že právě od něho to lidé velmi rádi uslyší…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *