Komu pomůže Brexit? PRAVDA O REFERENDU. Mnozí možná vzteky rozbijí počítač

Budoucí londýnský prezident Sadiq Khan

Velká část Evropy se raduje po událostech v tomto týdnu – Británie po referendu opouští EU. Jenže napadlo Vás se zamyslet nad tím, kdo tohle dovolil? Proč podobně jako v případě rakouských prezidentských voleb i tady těsným rozdílem (prezentovaným na veřejnosti) nezvítězili odpůrci Brexitu?

Propaganda a manipulace běží na plné obrátky

Někomu se tahle situace totiž moc dobře hodí a tady se hraje o mnohem víc než o to, jestli bude Velká Británie součástí EU. Jinak by totiž vysoce postavení činitelé tahající za nitky velmi lehce referendum zmanipulovali na svou stranu proti vystoupení z EU.

Určitě jste zaznamenali, že hned další den po vyhlášení výsledků referenda Londýňané iniciovali petici za nezávislý Londýn s „prezidentem Sadikem“. Pokud by se tohle povedlo, znamenalo by to prvního muslima v čele evropského státu.
Nový, lepší Londýn?

Žádost o vyhlášení Londýna jako nezávislého státu už podepsaly tisíce lidí po celé metropoli. Je vidět, že londýnský starosta Sadik Khan se silnou finanční podporou bohatých muslimů v zádech nemá rozhodně žádné nízké cíle. Nejdřív to byly jen autobusy s reklamou na islám, po zvolení složil přísahu na korán a v brzké době mají z Londýna zmizet i reklamy se spoře oděnými ženskými těly. Ale udělat z Londýna nezávislý stát a být jeho prvním prezidentem – to by byl pro Sadika Khana opravdu mistrovský kousek. A to je v úřadě zatím jen necelé dva měsíce…

Takže plán byl zhruba takový:

  1. potěšíme „plebs“ tím, že si sám odhlasuje vystoupení z EU
  2. protože jsou v Londýně proevropské názory, spustíme petici za odtržení města od Británie a založíme samostatný stát, však oni nám to všichni podepíšou
  3. po založení státu se logicky stane jeho prvním prezidentem současný starosta – tedy muslim Sadik Khan
  4. islamizace může začít – bude založen nový londýnský chalifát?

Lidé se radují, že Británie opouští EU. Ale celé je to jedna velká manipulace. Vysoce postavení lidé jen využili nálad ve společnosti a zmanipulovali uvědomělé občany ke svým „vyšším cílům“ – islamizaci Evropy. Jak je vidět, tak se jí už nevyhneme v žádné variantě.

Tohle nemůže zůstat bez povšimnutí, sdílejte článek mezi svými přáteli!

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *