Konečně pravdivý a logický Berwid-Buquoy (KDU-ČSL): Kdo leze Babišovi na nervy a proč?

nahravka-andrej-babis

Závist je nebezpečnou, tak jako velice zákeřnou zbraní, méně úspěšných a nebo dokonce neúspěšných. Závist vyvolává převraty, revoluce a dokonce i války. Předpokladem pro vyvolávání závisti je úspěch a bohatství jiného jedince.

Zbídačelému žebrákovi doposud nikdo nic nezáviděl.

Andrej Babiš má závistivců víc než dost a teď ještě ke všemu dokonce, vyhrál volby. Miliardář a vítěz voleb? To je neodpustitelné! Političtí ideologové a demagogové začínají panikařit. Když už vyhrál volby, je nutné mu alespoň zabránit v tom, aby nemohl vládnout! Těch možností je hned několik, ale nepředbíhejme událostem.
Aby se úspěšní a kompetentní jedinci nemohli dostat k moci, je nutné nejdříve doslova vědecky a účinně vymyslet pomluvy, které by mohly zabrat a eliminovat jejich zvolení. Pomluva musí zásadně vypadat důvěryhodně!

Citujme příklad – „spolupráce s StB“. I pakliže neexistuje žádný hmatatelný důkaz, přesto se to rozšiřovat dá. Něco již v hlavách voličů z onoho žvástu uvízne a potom je nutné pomluvu i nadále dokrmovat. Babiš, coby bývalý diplomat, musel podávat zprávy nadřízeným zpravodajským orgánům. Jde o postup na celém světě naprosto stejný. Ale proč by se to nedalo zneužít jako „spolupráce s StB“? Když se totiž onen nonsenc začne šířit lavinovitě, lav ina pod sebou pohřbí oběť. Alespoň podle logiky pachatelů…   & lt; /span>
Takové „Čapí hnízdo“ je doslova pochoutkou závistivců. Miliardář a ještě si „vystavěl celý areál“. Součástí areálu jsou:

– aréna jízdárny ve tvaru čapího hnízda
– kulturně-vzdělávací centrum (konferenční sál pro cca 170 posluchačů)
– hotel
– restaurace (letní terasa a rybářská bašta)
– sportoviště
– hospodářská farma (dobytek není chován na maso, ale pro ukázku toho, která zvířata žila či žijí na farmách)·
– eko centrum pro zachráněné živočichy
– informační centrum, naučné stezky.
Objekt sice Babišovi nepatří, nýbrž jeho příbuzným, ale celá věc se proti němu přesto zneužit dá. Člověk si musí umět náležitě poradit a přesvědčivě vypracovat nějakou působivou křivárnu. Zde není důležité zdali je něco pravda nebo lež. O to vůbec neběží. Důležité je pouze, jak účinný bude vymyšlený podraz. Na tom záleží!

Naprostou pochoutkou pro závistivce je „trestní stíhání“. Zde je nutné dát dohromady jakýkoli pamflet, který by Babiše postavil do pozice „hnusného kriminálníka“.

Trestní stíhání vůbec nic neznamená a daný akt nemá ani hodnotu „žluté karty“ ve fotbale. Přesto lze náležitě danou mýdlovou bublinu maximálně nafouknout a zneužít. Pro mazaného chytráka (ve vedení naších politických stran je jich víc než dost) se nejedná o vůbec žádný problém. Jen do toho! ¨

Trestní stíhání je nulovým pojmem. Můj otec byl za komunistické totality trestně stíhán prakticky pořád a v letech 1948 – 1958 se dokonce 11x ocitl ve vyšetřovací vazbě, ale pokaždé odcházel od soudu domů, coby nevinnen a neprávem stíhán.
Trestní stíhání nevinných obětí v oblasti exekutivy nebo justiční zlovůle není v našem světě nic nového, ani neobvyklého. Trestně stiháni byli i Ježíš Kristus a Václav Havel, přestože se jednalo o světoznámé humanisty…

Některé politické strany prohlásily, že s ANO do koalice nepůjdou, neboť jejich lídr, Andrej Babiš, je „trestně stíhán“. Kdyby byly upřímné, musely by rovněž prohlásit: „Zříkáme se křesťanství, protože Ježíš Kristus byl trestně stíhán! S takovýmto lumpem nechceme mít nic společného!“

Jiné strany si proti Babišovi vymyslely sice něco jiného, ale efekt byl ten samý.

Všichni mají jakési komplexy méněcennosti. Bojí se, že vedle Babiše zaniknou. Budou pouze stát ve stínu jeho velikosti jako žába vedle slona. Ve své naivitě si neuvědomují, že svojí neschopností, stát se součástí Babišovy koalice činí tento stát neřiditelným a bojkotují jeho budoucí vývoj. Volič jim to v příštích volbách určitě neodpustí…

ČSSD mě velice překvapila. Domníval jsem se, že při svých ubohých kritických postojích vůči Babišovi se do parlamentu vůbec nedostane. Mýlil jsem se. Přesto její vedení i nadále pokračuje v již začatém sebevražedném úsilí. Pakliže s tím nepřestane, při příštích volbách zanikne.

Ideologie a politické demagogie v současnosti už netáhnou. Bezobsažné fráze jsou již dnes mrtvou literou. Propaganda a ideologie v budoucnosti neobstojí. Nutný je hmatatelný důkaz úspěchu!

Mimo Aloise Rašína je Andrej Babiš od roku 1923 druhým ministrem financí, který nejenže nenasekal žádné miliardové dluhy, nýbrž se se dokonce dostal do finančního plusu…

Český volič přestal být „greenhornem“, jenž se nechá opít rohlíkem a odvést na vařené nudli. Pochopil, že ideologický žvást není a nemůže být měřítkem úspěchu.
Kdo nic nemá, nic neumí. Když se dostane do vysoké politiky, nespolupracuje s národem, nýbrž začne na jeho úkor krást. Kdo by si dnes přál mít u moci takovou pijavici!?

Klasické politické strany, řídící se ideologií nesplnitelných slibů se stávají v dnešní společnosti blahobytu a konzumu nedůvěryhodné.  Kdyby se, namísto primitivní a průhledné kritiky Babiše, klasické politické strany, v mezích svých možností, přidaly k Babišovu& nbsp; AN O, rozhodně by se populistické hnutí typu SPD a Piráti do parlamentu nikdy ned ostali. Jejich zvolení je pouze protestem zoufalého voliče, nikoli etickým přesvědčením normálně myslícího občana.

Čtete-li zahraniční tisk, dozvídáte se o čem mnoho Čechů nemá vůbec žádné tušení – Evropa nám Andreje Babiše závidí !
A má proč. Český národ se jako první na tomto evropském kontinentě probudil.  Stát se jako firma řídit nejenže může, nýbrž dokonce musí, aby se mohly odstranit stamiliardové státní dluhy, které zapříčinily političtí ideologové a demagogové jenž se prostřednictvím všech možn&yacu te;ch pl aných slibů a polopravd dohrabaly k moci. Kdo bude splácet tyto astronomické f inančn& amp; iacute; částky? Odpověď je jednoduchá: My všichni – daňový poplatníci…Nikoli ideologové a demagogové, kteří byli u „vesla“!

A jak to vidíte Vy?
Facebook komentáře
Tereza Skalková
Redaktor ProEvropu.com

1 komentář pro Konečně pravdivý a logický Berwid-Buquoy (KDU-ČSL): Kdo leze Babišovi na nervy a proč?

  1. runner napsal:

    Babiš není podnikatel, je to výběrčí dotací. Zlikvidoval poctivé zemědělce, poctivé řezníky a poctivé pekaře a teď nás krmí polskými šunty. Babiš zlikvidoval pole a vysadil na nich řepku, která se musí enormně hnojit, takže veškeré spodní vody v ČR jsou kvůli němu otrávené. V každém litru benzínu, který tankujeme, platíme Babišovi tribut, i když EU nevyžaduje, aby se do něj přidávala řepka. To si prosadil Babiš přes svoje kamarádíčky v parlamentu. Za komančů studoval v kapitalistické cizině a potom tam působil profesně. Jen idiot si může myslet, že by ho tam komunisti pustili, kdyby nebyl spolupracovníkem StB. Každý, kdo má všech 5 pohromadě to chápe i bez toho, aby to musel nějaký soud rozhodnout. A to, že svoje firmy vybudoval za pomoci Citibank, což je pobočka Golman-Sachs, lichvářské banky, která má na svědomí rozpoutání světové hospodářské krize v r. 2008, svědčí pouze o tom, že Babiš není žádný Slovák a jeho prarodiče, kovaní komunisti, pocházející z Podkarpatské Rusi, nebyli Rusíni. Citibank do něho investovala ze dvou důvodů – 1)je schopen každé křivárny a 2)krev není voda!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *