Lidl se multikulturně vyzvracel na Facebook teprve před pár dny, ale naštvaní občané už vracejí úder. Vznikla petice za zrušení řetězce

lidl-logo

„My, čeští občané, si nenecháme nic diktovat! Nevadí nám černoch. Vadí nám to, že se rušilo například rozsvěcení vánočního stromku, všude jsou policisté, každý je podělaný až za uši, že se tu někdo vyhodí do vzduchu a nějaký inteligent z Lidlu nám napíše, že máme tolerovat to, co se teď ve světě děje. Evropa je multikulturní dlouhá léta. Černoši žijí v ČR dobrých 25 let. Za tu dobu neevidujeme černocha na letáku Lidlu. Ale teď, čistě náhodou v době, kdy je rasové napětí na vrcholu, hrozí nám migranti, hrozí nám Islamizace Evropy, tak se čistě náhodou na ten leták černoch dostane. Tento leták je pouze pokusným balonkem, další pašování multikulti bude pokračovat.Víme, že samozřejmě není reálné dosáhnout odchodu Lidlu z ČR. Ale ukažme, kolik nás je a že jsme hrdý národ a nedáme se krmit nějakou multikulti propagandou! Tohle v ČR nechceme!“

Odkaz: http://www.petice24.com/petice_za_zrueni_sit_prodenej_kolaborantskeho_etzce_lidl_v_r

Facebook: Lidl v ČR nechceme

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

Poslední novinky

kotelnice-jilkova

U Jílkové to zase vřelo! Proč chce stát šmírovat občany? Mohou za to opravdu teroristé? Tady je pravda…

1Jak se bránit proti nim narůstajícímu počtu teroristických útoků v Evropě? Hrozí nám také v ČeskéZobrazit celý článek

 • Karel Gott versus mafie? Odborníci potvrzují, kdo má vlastně pravdu. Závažné skutečnosti o EU
 • Česká republika vystoupila z EU!
 • Andrej Babiš ala chytrá horákyně. Svlékl se donaha, pindíka neukázal. Zadal audity, nejsou to audity. Dotažené jsou jen ty nezaplacené daně.
 • Feriho kavárenský kvikot. Mladý černoch se pustil do prezidenta Zemana. A Horáček si vystřelil oko
 • ANO mlží, MF mlčí. Co se nepovedlo komunistům, zvládl Andrej Babiš dokonale – končí vesnické obchůdky. Definitivně! Autentické svědectví. Bude líp, ale komu?
 • Kampaň proti Zemanovi. Vše je smyšlené. A TV Nova v hlavní roli. Tady je pravda, jak je to doopravdy. Z toho se chce zvracet
 • Bezpáteřák Sobotka se rozjel. Když nevypadá jako chlap, tak zkouší zaujmout aspoň drsnou mluvou. Jebat! Děti mají krásný vzor v politicích. Tohle tu chceme?
 • Poprava kavárny online. Trump je prezidentem! Ukřivděné hýkání už se začalo ozývat z různých stran
 • 1 komentář pro Lidl se multikulturně vyzvracel na Facebook teprve před pár dny, ale naštvaní občané už vracejí úder. Vznikla petice za zrušení řetězce

  1. Jirka napsal:

   To je nespravedlnost, Vietnamci jsou u nás už asi 35 let a ještě se na letáku LIDLu neobjevili! Cigáni už několik století a taky nic!

   Sice to s LIDLem nesoouvisí, ale obojí jmenovaní zde celou tu dobu nežijí s námi, ale vedle nás. Podílejí se lvím podílem na kriminalitě, včetně té drogové, mají svoje zákony a ty naše je nezajímají. Jak to bude s dalšími rasami, budou respektovat naše zákony a kulturní hodnoty?

   Jinak, měli bychom spíše bojovat o to, aby nejen nadnárodní, ale i tuzemské obchodní řetězce prodávali stejně kvalitní produkty u nás, jako v západních zemích!
   Jakmile je na obalu z jazykú Čeština, Slovenština, Maďarština a Polština (Někdy také ještě Litevština), je obsah šizený, obsahuje podezřelé přísady a někdy je navíc za vyšší cenu při menší gramáži.

   Není jisté, zda nás nedostanou přistěhovalci. Jisté je, že si nás otráví naši mocipáni díky slabé legislativě podezřelými potravinami.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *