Lidl se multikulturně vyzvracel na Facebook teprve před pár dny, ale naštvaní občané už vracejí úder. Vznikla petice za zrušení řetězce

lidl-logo

„My, čeští občané, si nenecháme nic diktovat! Nevadí nám černoch. Vadí nám to, že se rušilo například rozsvěcení vánočního stromku, všude jsou policisté, každý je podělaný až za uši, že se tu někdo vyhodí do vzduchu a nějaký inteligent z Lidlu nám napíše, že máme tolerovat to, co se teď ve světě děje. Evropa je multikulturní dlouhá léta. Černoši žijí v ČR dobrých 25 let. Za tu dobu neevidujeme černocha na letáku Lidlu. Ale teď, čistě náhodou v době, kdy je rasové napětí na vrcholu, hrozí nám migranti, hrozí nám Islamizace Evropy, tak se čistě náhodou na ten leták černoch dostane. Tento leták je pouze pokusným balonkem, další pašování multikulti bude pokračovat.Víme, že samozřejmě není reálné dosáhnout odchodu Lidlu z ČR. Ale ukažme, kolik nás je a že jsme hrdý národ a nedáme se krmit nějakou multikulti propagandou! Tohle v ČR nechceme!“

Odkaz: http://www.petice24.com/petice_za_zrueni_sit_prodenej_kolaborantskeho_etzce_lidl_v_r

Facebook: Lidl v ČR nechceme

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

1 komentář pro Lidl se multikulturně vyzvracel na Facebook teprve před pár dny, ale naštvaní občané už vracejí úder. Vznikla petice za zrušení řetězce

 1. Jirka napsal:

  To je nespravedlnost, Vietnamci jsou u nás už asi 35 let a ještě se na letáku LIDLu neobjevili! Cigáni už několik století a taky nic!

  Sice to s LIDLem nesoouvisí, ale obojí jmenovaní zde celou tu dobu nežijí s námi, ale vedle nás. Podílejí se lvím podílem na kriminalitě, včetně té drogové, mají svoje zákony a ty naše je nezajímají. Jak to bude s dalšími rasami, budou respektovat naše zákony a kulturní hodnoty?

  Jinak, měli bychom spíše bojovat o to, aby nejen nadnárodní, ale i tuzemské obchodní řetězce prodávali stejně kvalitní produkty u nás, jako v západních zemích!
  Jakmile je na obalu z jazykú Čeština, Slovenština, Maďarština a Polština (Někdy také ještě Litevština), je obsah šizený, obsahuje podezřelé přísady a někdy je navíc za vyšší cenu při menší gramáži.

  Není jisté, zda nás nedostanou přistěhovalci. Jisté je, že si nás otráví naši mocipáni díky slabé legislativě podezřelými potravinami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *