Němci utíkají před migranty! Směřují do ČR a do Maďarska!

nemci-prchaji

Zvyšující se počet migrantů, jejichž loni přišlo do Německa více než milion sto tisíc, vyvolává v tamních lidech obrovské napětí. Ze země proto údajně začínají odcházet domácí pryč do zahraničí a logicky jdou tam, kde je migrantů nejméně. Němci tak utíkají před migranty na východ!  Dochází jim tak trpělivost s tím, co v jejich milované zemi předvádí Angela Merkelová, někteří stále nemohou uvěřit tomu, jak dlouho a nebezpečně testuje jejich národní hrdost!

Podle zpravodajství veřejnoprávní stanice Bayerische Rundfunk odcházejí Němci zejména do Maďarska a Česka. Realitní agenti prodávají zejména nemovitosti v okolí jezera Balaton. To je roky mimořádně oblíbenou turistickou destinací nejen pro Maďary, ale i zahraničních turistů.

Kromě krásného prostředí a na německé poměry nízkých cen láká Němců do Maďarska i početná německá komunita a v neposlední řadě i mnohem mírnější podnebí. Dalším velmi pádným důvodem k příchod velkého počtu německých přistěhovalců k Balatonu je i fakt, že Maďaři jsou převážně křesťané a do země se díky politice premiéra Viktora Orbána mnoho migrantů nedostalo.

Došlo již dokonce k zabraná části českého území!

Vyhlásit vlastní stát Arcadia se rozhodl Němec Peter Kees. Ambasádu o rozměru metr čtvereční si vykolíkoval u středočeských Bratronic. A Čechům tam zakázal vstup!

„Na státním území České republiky byl 28. května 2016 obsazen metr čtvereční a na něm vyhlášeno výsostné území Arcadie,“ uvedl umělec Peter Kees. Podle něho území nepatří už Česku a cizí státní příslušníci, tedy i Češi, na něj mají vstup zakázán. A vskutku, v poli za Bratronicemi směrem na Lhotu je vykolíkovaný prostor.

„O tom případu nevíme, tudíž jsme zatím nic neřešili. Určitě to přednesu na nejbližší poradě. Budeme se kontaktovat s vlastníkem pozemku a zkusíme vyzvědět více o té akci. Případně se poradíme s nadřízeným orgánem, jak dále postupovat,“ sdělila starostka Bratronic Miloslava Knížetová.

Bratronická ambasáda je již osmým územím Arcadie, která má sídlit kdesi v berlínské galerii. Ale asi moc dlouho nevydrží. „Chápu, že Němec tak moc miluje Česko, že si tu chce kolíkovat území, ale ať to dělá na svém. Pošlu tam hned zemědělce, aby to zbourali,“ uvedl Vladimír Dráb z firmy vlastnící pozemek.

Přijdou nám takto zabírat ČESKÉ území další obyvatele Německa?

Facebook komentáře
Petr Branný
Redaktor ProEvropu.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *