NĚMECKO SE PROBUDILO A JE TO V TELEVIZI! ANGELA ZUŘÍ!!!!!

migranti

V médiích se objevila nová informace o tom, že v Drážďanech vzniknou nová uprchlická centra. To díky napokojům na začátku měsíce května.

Tisíce žadatelů o azyl?

Tisíce žadatelů o azyl by měla pojmout nová uprchlická centra, která vzniknou v Drážďanech a okolí. Jejich příprava už začala. Nepokoje v drážďanském imigračním centru řešili policisté v průběhu května. Asi 50 migrantů během nich napadlo policisty. Ty přivolala bezpečnostní ostraha poté, co se strážcům střediska nepodařilo utišit hádku dvou gruzijských přistěhovalců o jídlo. O potyčce informovala Deutsche Welle.

Saský ministr vnitra Wöller ujistil, že plánovaná centra poskytnou maximálně tisíc míst. Zařízení budou podle něj důležitým základem pro to, aby byla azylová situace efektivnější a přísnější. Spolková vláda zároveň plánuje rozšířit bezpečnostní síly v Sasku až o 250 policistů.

Kromě nepokojů v azylovém centru v Drážďanech řešilo Německo tento měsíc také incident v imigračním středisku v Bádensku-Württenbersku. Asi 150 žadatelů o azyl tam napadlo policisty, kteří se chystali deportovat muže z afrického Toga. V zařízení zasáhly stovky policistů a hledaného muže zadržely.

V uprchlickém centru na jihu Německa zasahovaly stovky policistů. Zraněno bylo několik lidí

Registračním střediskem pro uprchlíky v Ellwangenu na jihozápadě Německa opět zmítá neklid. Stovky policistů tam ve čtvrtek zasahovaly poté, co migranti úřadům v noci na pondělí násilím zabránili vyhoštění muže z afrického Toga. Při čtvrtečním zásahu bylo několik lidí zraněno a podle informací agentury DPA bylo několik mužů vzato do vazby. Policie údajně našla a identifikovala i hledaného Tožana.

Třiadvacetiletý Tožan, kterého se v pondělí nepodařilo vyhostit, má být spolu s dalšími 17 obyvateli uprchlického zařízení převezen do jiných přijímacích středisek, uvedla policie. Jde o muže, kteří podle policejních údajů v minulosti opakovaně v Ellwangenu podněcovali nepokoje.

Taková opatření k oddělení strůjců nepokojů vedla už v minulosti k úspěšnému nastolení klidu v zemském registračním středisku,“ uvedla ve čtvrtek policie v Aalenu. Dopadený muž z Toga má být na základě dublinské úmluvy poslán zpět do Itálie, kde poprvé vstoupil na území EU.

Česko jako bezpečná cesta pro převaděče migrantů?

Převaděči migrantů začali využívat cestu přes Česko. Posilme kontroly u hranic, vyzvala německá policie

Při policejním zásahu utrpělo několik lidí zranění. Podle informací DPA vyskočilo několik uprchlíků z oken uprchlického zařízení. Lehce zraněni byli také tři policisté, ale byli schopni pokračovat ve službě.

Stovky policistů svezly do někdejšího armádního areálu brzy ráno policejní autobusy. Okolní ulice byly uzavřeny. Na místě byli i muži v ochranných oděvech.Čtvrteční zásah je dozvukem pondělního incidentu, při němž žadatelé o azyl zabránili vykázání muže z Toga, jímž je podle médií jistý Yussif O. Policie musela svou akci v noci na pondělí přerušit, protože situace podle ní byla pro posádky policejních hlídkových vozů příliš nebezpečná.

Přibližně 150 až 200 uprchlíků údajně policejní vozy obklíčilo a dotíralo na policisty. Poté pohrozili útokem na policisty a vynutili si tak získání klíčů od pout muže určeného k deportaci. Tožan se poté schovával.Něměcko nás vítalo, proč nás nyní nechce?

Muž, který tvrdil, že je hledaným Afričanem, však poskytl vyjádření deníku Bild. „Policie se mě pokusila vyhostit už v únoru. Německo přece říká nám uprchlíkům ‚Welcome‘ (Vítejte). Tolerují každého člověka,“ divil se muž.

Středisko v Ellwangenu bylo dějištěm sporů a bitek mezi jeho obyvateli už v minulosti. V lednu tam utrpělo zranění několik lidí. V současnosti tam přebývá zhruba 500 žadatelů o azyl převáženě z afrických zemí včetně Nigérie, Guineje a Kamerunu.Němci zuří až 75 % migrantů budou živit dávkami i 10 let!!!

Téměř tři čtvrtiny uprchlíků v Německu bude dlouhodobě nezaměstnaných. Díky sociálnímu systému, který je v Něměcku zaveden budou žít ze sociálních dávek. Potvrdil to už i vládní komisař pro přistěhovalectví, uprchlíky a integraci Aydan Özoguz. To je ovšem hořká pilulka pro Angelu Merkelovou, která se v září pokusí o další znovuzvolení do pozice kancléřky.

Pouze čtvrtina až třetina nově příchozích vstoupí na pracovní trh v příštích pěti letech, pro mnoho dalších budeme potřebovat až deset let,” uvedl německý komisař Özoguz. Pouze 45 % z celkového počtu syrských utečenců absolvovalo školní docházku. Na druhou stranu je vysokoškolsky vzdělaných 23 %.

Spolkový úřad práce zase oznámil, že míra zaměstnanosti mezi uprchlíky je bídných 17 %. Práci přitom hledá 484 000 migrantů, což činí nárůst o 50% proti loňským 322 000.

Pořád nemá nikdo pocit, že azylová pomoc přerůstá nejen Německu přes hlavu?

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *