NĚMECKO SE PROBUDILO A JE TO V TELEVIZI! ANGELA ZUŘÍ V PRAZE!!!!! VIDEO

merkelova-darek

Konečně přišla holá pravda, ve čtvrtek 25. srpna navštívila Angela Prahu.
Fakta,
odkud byste je nečekali. Honem přečtěte a rozešlete – konečně se Německo probudilo a v televizi hovoří o tom, že Angela Merkelová je dnes v Praze. Na konci vybízí hlasatelka, ať se lidi zamyslí!!!

Naše TV zatím stále MLČÍ!

Záznam není šílený, šílené je, že to co víme všichni neříká naše TV (potomci husitů), ale německá…. je to na 8 minut, ale v první minutě je to hlavní….. QUIBONO?… Uveřejňujeme bez komentáře: Tak tohle je doopravdy šílené VIDEO! Milí přátelé na NETu, přejeme Vám všem dobrý čas a pohodu. Ale jak sami vidíte a slyšíte, tato doba není právě pro pohodu jakoby stvořená. Dnes už se musíme zajímat o dění kolem nás velmi podrobně, abychom byli připraveni čelit všemu příkoří. Jak je patrno, Českou televizi a Český rozhlas ovládly síly, které nedovolí objektivní vysílání a nepustí názorové střety. Toto video, Vám mnohým otevře oči. Bůh buď s námi a s naší zemí.

AKTUÁLNĚ: DĚSIVÁ Dorazí Angela Merkelová. Známe program!A JE TO TADY! Němečtí politici obviňují kancléřku Angelu Merkelovou!
Je Angela Merkelová ještě ČLOVĚK? VIDEO, kde kamery zachytily něco podivného
Prezident Zeman má prý pro Angelu speciální a tajný dárek, co myslíte, co to bude?Facebook komentáře
Petr Branný
Redaktor ProEvropu.com

3 komentáře pro NĚMECKO SE PROBUDILO A JE TO V TELEVIZI! ANGELA ZUŘÍ V PRAZE!!!!! VIDEO

 1. Roman Reifenauer napsal:

  I bez tohoto videa a ze správ veřejnoprávních médií je snad zřejmé kdo a jak destabilizoval Blízký východ, zničil několikbstátů do té míry, že z nich zbyla jen právní subjektivita na papíře, vytvořil tím mocenské vakuum v celém regionu, které vyplnil teror a v jeho důsledku se nyní Evropa potýká s migrací. Byly to přeci USA s Francií za podpory takzvaných „spojenců“, kteří dělají národní zahraniční politice USA fíkový list, stafáž, spoluviníky co pak musí mlčet a snášet následky

  • Magdalena napsal:

   Ano ,máte pravdu ,USA se potýká s kryzí od 70tých let ,sice to neřeší kolonizací jako UK a Francie ,ale přeprodávání ropy a tím držet svůj dolar ,když Husajn zdělil ,že bude prodávat ropu za EU a ne za dolar ,tak se hnuly ledy kolotoč začal ,když došlo k úmluvě tak USA jim přislíbilo území ,jako část JUGO či vlnovým přistěhováním za použití menších ale chamtivějších skupin ,a jede to dál ,probuzení národů bude již pozdě ,hezký den Magdalena

 2. NWO napsal:

  Merkelova na obrazku vypada jako zrůda a asi to bude pravda nějaký měňavec z pekla nebo z vesmíru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *