Obama v dobré náladě – takto vtipkoval při tiskovce k masakru v Mnichově! VIDEO

barack-ovama

Na masakr v Mnichově, ke kterému došlo v pátek 22. července, reagovalo mnoho světových politiků – mezi jinými také americký prezident Barack Obama. Necelou hodinu po něm, také kandidát na příští šéfa Bílého domu Donald Trump. Zatímco Donald Trump poukazoval na hrozby terorismu, Barack Obama se během vážné tiskové konference dokonce i usmál. Proč?

Britský deníku Daily Mail poukázal na skutečnost, že Barack Obama uspořádal tiskovou konferenci k událostem v Mnichově o hodinu dřív než jeho možný nástupce Donald Trump. Na to by nebylo nic zajímavého. Tiskové konference obou pánů se nesly ve vážném duchu. Obama vyjádřil sounáležitost s Německem. Spojené státy jsou prý připraveny pomoci svému blízkému spojenci jakkoli bude třeba. Po těchto slovech se však současný americký prezident zamyslel a po chvilce pokračoval.Je na místě připomenout něco, co jsem řekl už před pár dny,“ začal svá slova Barack Oabama. Připomněl, že díky práci tajných služeb a žen a mužů v uniformách můžeme vést současný styl života, můžeme podnikat a pečovat o naše děti. Při zmínce o dětech se prezidentova nálada na chvilku změnila a zlepšila.Vidíte, jak rostou, absolvují vysokou školu a najednou se chystají opustit svého tátu,“ řekl a mávl rukou. V místnosti, kde tisková konference probíhala tím vyvolal smích a sám se také usmál.

Ihned se však vpravil zpět do vážné situace. „Omlouvám se, začínám být až příliš osobní,“ řekl prezident Obama. Znovu zopakoval, že díky každodenní obětavé práci strážců zákona může většina lidí vést své normální životy.

Podívejte se na video z tiskové konference:

Facebook komentáře
Tereza Skalková
Redaktor ProEvropu.com

1 komentář pro Obama v dobré náladě – takto vtipkoval při tiskovce k masakru v Mnichově! VIDEO

  1. Mr. Pugi napsal:

    Nemozeš povedat NEGR. Je to rasisticke. Musiš povedat pokrytec. Je to Racionálne. Jeho krajina to celé financuje. K nemu sa nedostane 10 milionou uprchlikov cez Atlantik. Preto sa iba smeje. Tých pár co tam príde lietadlom alebo loďou v pohode odchytne. Ale hľadaj 1% teroristov v 10 000 000 „uprchlíkoch“ ,ktorí prekročili hranice Europy nelegálne. Ako hlava štátu by nemal vtipkovať na margo inej zeme a už nie v tom prípade že je jeho spojenec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *