Prezident Zeman varoval Česko – po republice se pohybuje terorista!

prezident-zeman

Prezident  České Republiky Miloš Zeman, dnes v exkluzivním rozhovoru pro Český rozhlas Plus uvedl, že po České republice se pohybuje muž z oblasti severní Afriky, kterého zpravodajské služby důvodně podezřívají ze spolupráce s islamistickými teroristickými organizacemi.

„Na našem území se potlouká jistý člověk z Magrebu, nesmím uvést jeho jméno, který je důvodně podezřelý ze spolupráce s teroristickými islámskými organizacemi,“ řekl doslova prezident Zeman. Podle něj pochází muž z Maroka, Tuniska, Alžírska nebo Libye.
Prezident zároveň uvedl, že uveřejnění informace nikoho neohrožuje, pouze podezřelého muže. „Já bych si dokonce přál, aby byl ohrožen,“ uvedl Miloš Zeman dále pro ČRo Plus. Bezpečnostní situace v ČR se postupně uklidňuje, v Praze však stále hlídkují policisté se zbraněmi a pokračuje hlídání takzvaných měkkých cílů.

Nové Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám (CTTH) pod kritikou Zemana

Kritiku si Zeman neodpustil také k Centru proti terorismu a hybridním hrozbám (CTTH). Nikdo podle něj nemá mít právo označovat internetové portály za dezinformační.

Souhlasíte s výroky prezidenta Miloše Zemana?
Facebook komentáře
Tereza Skalková
Redaktor ProEvropu.com

Poslední novinky

 • Bezpáteřák Sobotka se rozjel. Když nevypadá jako chlap, tak zkouší zaujmout aspoň drsnou mluvou. Jebat! Děti mají krásný vzor v politicích. Tohle tu chceme?
 • Poprava kavárny online. Trump je prezidentem! Ukřivděné hýkání už se začalo ozývat z různých stran
 • Stropnický chce sedět! Toto se stalo v ostře sledovaném procesu s muslimskou studentkou. Šiří se to jako lavina
 • Černoch v letáku, miss Norska z Konga. A už se valí další věci. Somálská studentka diktuje pravidla v českých školách. Češi při výuce nesmějí mít pokrývku hlavy. Ale pak přijde muslimka a už se dějí věci
 • ČT už neví, čím by nás nakrmila. Za tohle platíme poplatky? Kalousek by vzteky rozbil televizi
 • Prezident Zeman varoval Česko – po republice se pohybuje terorista!
 • Lidl se multikulturně vyzvracel na Facebook teprve před pár dny, ale naštvaní občané už vracejí úder. Vznikla petice za zrušení řetězce
 • Zcela nový způsob propagandy. Zboží v letáku Lidlu oblékl migrant. To tu ještě nebylo. Na čí je to příkaz?
 • Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *