Prezident Zeman varoval Česko – po republice se pohybuje terorista!

prezident-zeman

Prezident  České Republiky Miloš Zeman, dnes v exkluzivním rozhovoru pro Český rozhlas Plus uvedl, že po České republice se pohybuje muž z oblasti severní Afriky, kterého zpravodajské služby důvodně podezřívají ze spolupráce s islamistickými teroristickými organizacemi.

„Na našem území se potlouká jistý člověk z Magrebu, nesmím uvést jeho jméno, který je důvodně podezřelý ze spolupráce s teroristickými islámskými organizacemi,“ řekl doslova prezident Zeman. Podle něj pochází muž z Maroka, Tuniska, Alžírska nebo Libye.
Prezident zároveň uvedl, že uveřejnění informace nikoho neohrožuje, pouze podezřelého muže. „Já bych si dokonce přál, aby byl ohrožen,“ uvedl Miloš Zeman dále pro ČRo Plus. Bezpečnostní situace v ČR se postupně uklidňuje, v Praze však stále hlídkují policisté se zbraněmi a pokračuje hlídání takzvaných měkkých cílů.

Nové Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám (CTTH) pod kritikou Zemana

Kritiku si Zeman neodpustil také k Centru proti terorismu a hybridním hrozbám (CTTH). Nikdo podle něj nemá mít právo označovat internetové portály za dezinformační.

Souhlasíte s výroky prezidenta Miloše Zemana?
Facebook komentáře
Tereza Skalková
Redaktor ProEvropu.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *