Prezident Zeman varoval Česko – po republice se pohybuje terorista!

prezident-zeman

Prezident  České Republiky Miloš Zeman, dnes v exkluzivním rozhovoru pro Český rozhlas Plus uvedl, že po České republice se pohybuje muž z oblasti severní Afriky, kterého zpravodajské služby důvodně podezřívají ze spolupráce s islamistickými teroristickými organizacemi.

„Na našem území se potlouká jistý člověk z Magrebu, nesmím uvést jeho jméno, který je důvodně podezřelý ze spolupráce s teroristickými islámskými organizacemi,“ řekl doslova prezident Zeman. Podle něj pochází muž z Maroka, Tuniska, Alžírska nebo Libye.
Prezident zároveň uvedl, že uveřejnění informace nikoho neohrožuje, pouze podezřelého muže. „Já bych si dokonce přál, aby byl ohrožen,“ uvedl Miloš Zeman dále pro ČRo Plus. Bezpečnostní situace v ČR se postupně uklidňuje, v Praze však stále hlídkují policisté se zbraněmi a pokračuje hlídání takzvaných měkkých cílů.

Nové Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám (CTTH) pod kritikou Zemana

Kritiku si Zeman neodpustil také k Centru proti terorismu a hybridním hrozbám (CTTH). Nikdo podle něj nemá mít právo označovat internetové portály za dezinformační.

Souhlasíte s výroky prezidenta Miloše Zemana?
Facebook komentáře
Tereza Skalková
Redaktor ProEvropu.com

Poslední novinky

kotelnice-jilkova

U Jílkové to zase vřelo! Proč chce stát šmírovat občany? Mohou za to opravdu teroristé? Tady je pravda…

0Jak se bránit proti nim narůstajícímu počtu teroristických útoků v Evropě? Hrozí nám také v ČeskéZobrazit celý článek

 • Karel Gott versus mafie? Odborníci potvrzují, kdo má vlastně pravdu. Závažné skutečnosti o EU
 • Česká republika vystoupila z EU!
 • Andrej Babiš ala chytrá horákyně. Svlékl se donaha, pindíka neukázal. Zadal audity, nejsou to audity. Dotažené jsou jen ty nezaplacené daně.
 • Feriho kavárenský kvikot. Mladý černoch se pustil do prezidenta Zemana. A Horáček si vystřelil oko
 • ANO mlží, MF mlčí. Co se nepovedlo komunistům, zvládl Andrej Babiš dokonale – končí vesnické obchůdky. Definitivně! Autentické svědectví. Bude líp, ale komu?
 • Kampaň proti Zemanovi. Vše je smyšlené. A TV Nova v hlavní roli. Tady je pravda, jak je to doopravdy. Z toho se chce zvracet
 • Bezpáteřák Sobotka se rozjel. Když nevypadá jako chlap, tak zkouší zaujmout aspoň drsnou mluvou. Jebat! Děti mají krásný vzor v politicích. Tohle tu chceme?
 • Poprava kavárny online. Trump je prezidentem! Ukřivděné hýkání už se začalo ozývat z různých stran
 • Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *