Při fingovaném útoku ISIS v Praze lidé prchali jako o život! Tady je důkaz!

Tomáš_Ságl_-_Pár_vteřin_té_hrůzy_pro_ilustraci_rozhodně_stačí_!...

Chvíle plné zděšení včera zažili někteří Pražané. Ze strany iniciativy Martina Konvičky však obratem přišla reakce, že se všichni jen dobře bavili. Není to pravda. Tady je důkaz. „Pár vteřin té hrůzy pro ilustraci rozhodně stačí. Mimo silný prožitek a ostudu neustále vnímáme urážky vůči našim kolegům a náhodným svědkům, prý si vše vymysleli a lžou,“ uvedl k videu Tomáš Ságl, majitel Kotleta Restaurant Baru v Praze, který i video zveřejnil.

Konvička v neděli přijel na Staroměstské náměstí na velbloudu. Následoval ho terénní vůz s muži v maskáčích a vlajkou takzvaného Islámského státu. Vykřikovali Alláhu akbar, tedy Bůh je veliký v arabštině, a simulovali střelbu.

Policie akci prošetřuje kvůli možnému výtržnictví, Strana zelených podala trestní oznámení. Čin zkritizovali i někteří politici, včetně pražské primátorky Adriany Krnáčové.


Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

1 komentář pro Při fingovaném útoku ISIS v Praze lidé prchali jako o život! Tady je důkaz!

  1. Josef Doležal napsal:

    Hranice jsou otevřené,ani by se člověk nedivil,že tito lidé k nám proniknou. Pan Konvička pouze upozornil na to co nás může potkat. To však politici neřeší,takže vina je na jejich straně.Pan Kubka z ODS a pan Černoch z Úsvitu se strašně diví.Sedí v PS nic neřeší a divadlo s velbloudem jim strašně vadí.Pane Konvičko,bylo to zajímavé divadelní představení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *