Případ umlácené Rakušanky pokračuje. VDOVEC ŠOKOVÁN nečinností úřadů!

Žadatel-o-azyl

Ve Vídni přišla minulý týden v noci o život 54letá žena, když ji surově zbil železnou tyčí 21letý neúspěšný žadatel o azyl z Keni. Žena později svým zraněním podlehla. Policie muže poblíž místa činu zatkla a nyní čeká na výslech, po kterém Keňana, který se v Rakousku nacházel nelegálně, propustí. Jeho jednání bylo totiž zřejmě způsobeno psychickými problémy, a tak mu úřady zaplatí léčení.

To se ale nelíbí 65letému vdovci Franzi E., který se nedokáže smířit s nečinností úřadů v potrestání viníka. Je připraven žalovat rakouskou vládu. Může přitom policisté znali a věděli, že je mimořádně nebezpečný. Již v minulosti se dopustil spáchání trestného činu a navíc v zemi pobýval ilegálně. Jenže obviněný keňský mladík obvinění naprosto odmítá s tím, že se v daný okamžik na místě vůbec nenacházel.

Keňan přišel do Rakouska v roce 2008 jako 16letý a tady od té doby tam žil. Zanedlouho spáchal svůj první trestný čin a v roce 2010 byl odsouzen za prodej konopí a výtržnictví. Poté ještě mnohokrát usedl na lavici obžalovaných a nikdy mu to nezabránilo v páchání dalších trestných činů. Například loni v květnu zaútočil na bezdomovce taktéž železnou tyčí.

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

1 komentář pro Případ umlácené Rakušanky pokračuje. VDOVEC ŠOKOVÁN nečinností úřadů!

  1. Antonín Zapletal napsal:

    Násilí plodí násilí,ovšem aby si ve svobodné zemí dělali utečenci z Afriky co chtěli,tomu je třeba zabránit všemi prostředky,nečinnost soudů v tomto případě odsuzuji,za smrt ženy by pachatel zasloužil trest doživotí když trest smtri již v Evropě neexistuje

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *