Proč by neměl být Drahoš prezidentem? Jasné vyjádření Heleny Kočové

drahos-prezident

Kamarádi a přátelé na oslavách jsouvždy jsou různého politického smýšlení, tudíž padaly různé názory, ale nakonec se vesměs všichni dohodli, že potřebujeme důstojného, reprezentativně vyhlížejícího a politicky korektního kandidáta. Tedy pravděpodobně Drahoše.
Nedalo mi to a zeptala jsem se ostatních, proč jeho, s jakým že krédem jde Drahoš do prezidentské volby? Nikdo nevěděl…

Namítla jsem, že každý prezident přece musí mít nějaké to krédo, které ho bude charakterizovat, díky kterému bude pro voliče čitelným.Prezident Havel ho měl: »Láska a pravda zvítězí nad lží a nenávistí«. Že nám v podstatě lhal a skončil nakonec u takového svinstva, jakým je humanitární bombardování, je jiná věc, ale – krédo měl!

Prezident Klaus měl taky krédo: »Že neumí rozeznat čisté a špinavé peníze«. Jeho poslední amnestie prokazuje, že se tohoto kréda až do konce svého mandátu držel.

Prezident Zeman má taky krédo, které má jen čtyři slova: »Tato země je naše! “
A co třeba jiná ožehavá otázka, související se Zemanovým krédem. »Jak se staví Drahoš k přijímání migrantů z Itálie a Řecka? Přijímat, nebo nepřijímat?« Opět nikdo nevěděl…

Já osobně si uvědomuji nebezpečí, které nám hrozí, a budu volit kandidáta, který půjde proti přijímání migrantů, proti islamizaci Evropy. A pokud proti islamizaci půjde důsledně »tlustý« a »nereprezentativní« Zeman? Tak holt budu volit za prezidenta na další období »tlustého a nereprezentativního« Zemana.

A proč? Protože mám děti, vnoučata a není mi jedno, v čem budou žít…

Jeden přiklad z historie: Ve třicátých letech minulého století měla Anglie v čele vysokého, štíhlého, reprezentativně vyhlížejícího a politicky korektního ministerského předsedu Chamberlaina. Jenže Evropa čelila velkému nebezpečí. A tím byl fašismus jako takový. A jak to dopadlo? Reprezentativní Chamberlain totálně pohořel, nás zradil a Anglie nakonec volila mrňavého, tlustého, doutníky smrdícího Churchilla, který si nebral servítky a nazýval věci pravými jmény.
A ten tlustý, smrdící doutníky navíc pořádně bumbal, ale stejně jako Zeman měl vynikající paměť, přesně fungující mozek, byl úžasný rétor, jeho slova se nerozcházela s činy a rovněž potíral své nepřátele…
V současné době Evropa čelí dalšímu velkému nebezpečí. A tím je islám jako takový.
A nám budou reprezentativní, slušní a politicky korektní představitelé na hovno!!

Helena KOČOVÁ

A co Vy? Komu vhodíte ve druhém kole svůj hlas?

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

1 komentář pro Proč by neměl být Drahoš prezidentem? Jasné vyjádření Heleny Kočové

  1. Luboš napsal:

    Nevím s jistotou dopředu jaký bude pan Drahoš prezident , ale vím jaký je současný prezident Miloš Zeman (mimochodem o rok mladší) který má za sebou dlouhou nezpochybnitelnou práci pro tuto zemi. Je však již znát únava jeho organismu a pokud má prostatu jako panic(jak sám říká) není to však dobré s jeho ostatními orgány. Není natolik sebekritický aby také přesvědčil svůj tým , že by se měl uchýlit na svou chatu odpočívat, dokud si jej ještě mnozí lidé v naší zemi váží. Lepší důstojný odchod, než být nemilován či vypískán.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *