Rakouská učitelka si dovolila nazvat věci pravými jmény! Za urážku Mohameda jí hrozí trest!

aisa

Pamatujete si ještě dobu, kdy bylo Rakousko svobodnou a sebevědomou zemí? Teď už tam tomu tak není. Středoškolská učitelka z rakouského města Bregenz bude obviněna za konstatování, že zakladatel islámu Mohamed byl „prznitel dětí“. Informaci potvrdila zemská rada.

Učitelka se „závadného jednání“ dopustila ve třídě před svými studenty. A jakmile se zpráva rozšířila po škole, její vedení hned podalo trestní oznámení kanceláři prokuratury Vorarlbergu. Podle úřadu prokuratury jsou taková prohlášení neakceptovatelná. Zatím je ale vše ve stádiu šetření a státní prokurátor bude vyšetřovat legitimitu tvrzení.

VE ŠKOLÁCH SE VŮBEC ASI BUDOU DÍT VĚCI – VÍCE ZDE

A k čemu že se vlastně rakouská učitelka vyjadřovala? K tomu, že prorok Mohamed ve svých nejlepších letech uzavřel sňatek s dívkou jménem Ajša, které bylo v té v pouze šest let. A při jejich první sexuálním styku jí bylo devět. Jak byste toto jednání nazvali Vy? Normálně by to byl pedofil nebo zmínění „prznitel dětí“. S příchodem multikulturního obohacení si budeme muset zvyknout, že budeme obohaceni i o tento tradiční islámský zvyk.

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

1 komentář pro Rakouská učitelka si dovolila nazvat věci pravými jmény! Za urážku Mohameda jí hrozí trest!

  1. Honza napsal:

    Pravda je pro velkou část lidí světa (islamisty) nepřijatelná. Stále však mají cca 400 let k tomu, aby se z nich stali normální lidé, ovšem Korán jim tohle neumožní, neboť muslim nesmí ani zapochybovat o tom, co se blábolí a dává jako vzor v Koránu. V Belgii je naprosto běžné, že se muslimská děvčata provdávají již ve 4 letech a vše se souhlasem tamní vlády. Tam již vládne právo šaría.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *