Šok: Podle německé policie o Silvestru k žádným znásilněním nedošlo!

2550981_kolin-silvestr-uprchlici

Představte si svou dceru nebo přítelkyni, která v poklidu slaví příchod Nového roku, zatímco jí cizí muži začnou osahávat a strkat prsty do „tělesných otvorů“. Podle zdravého rozumu jasné znásilnění, to si ale nemyslí němečtí úředníci! Na veřejnost se dostaly interní zprávy policie z Kolína nad Rýnem a obsahu nebudete věřit!

Během silvestrovských oslav podala trestní oznámení mladá žena poté, co ji obstoupil v centru Kolína nad Rýnem dav asi 50 cizinců a začali do ní vsunovat prsty. Jakmile se o podání dozvěděl nadřízení policejní útvar, ihned požadoval vyškrtnutí oznámení s tím, že „To přece nejsou žádná znásilnění. To vyškrtnete. Stornujte tu zprávu.“

My už ale nyní víme i to, odkud daný rozkaz přišel – bylo to přímo z ministerstva vnitra. Německá policie teď zatlouká. Hlavní inspektor policie Severního Porýní-Vestfálska v dubnu při slyšení ve výboru pro otázky vnitra vyloučil, že by někdo z nadřízeného úřadu na policejní prezidium v Kolíně nad Rýnem telefonoval. Ministerstvo vnitra spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko se tak vědomě pokouší ovlivnit průběh vyšetřování silvestrovských útoků v západním Německu.

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com


« (Předchozí článek)Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *