ŠOKOVANÍ OBČANÉ: Policisté pátrali po uprchlících a nenašli ani jednoho. KDE HLEDALI?

policejni-auto

Už i v Německu otevřeně informují o tom, že přes Česko vede trasa pašeráků lidí. Stalo se tak po uzavřený balkánské trasy. Denně Němci zajistí několik případů převaděčství. Co na to česká policie?

Podle ministra Chovance, který tento týden provedl celorepublikovou akci, aby zjistil stav nelegální migrace, je vše v pořádku. Celkem tisícovka policistů pročesávala Česko s výsledkem 0 nalezených ilegálních nebo ekonomických migrantů.

Na akci „Koridor“ spolupracovalo všech 14 krajských ředitelství a dopravní policie. Občané se nyní ptají, kde policisté hledali, že nikoho nenašli? Při návštěvě Prahy, Teplic a dalších našinec stěží narazí na svého krajana. Podle policie ale akce potvrdila, že Česká republika v žádném případě není a ani se pro nelegální migranty nestává tranzitní zemí.

Policisté nakonec alespoň zadrželi 50 cizinců, kteří porušili pobytový režim nebo u nás pobývali načerno, a zahájila s nimi řízení o vyhoštění.

Na česko-rakouské a nově i česko-slovenské hranici přesto zůstává zvýšená hlídková činnost a ministerstvo je v případě nutnosti připraveno je okamžitě posílit.

 

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

2 komentáře pro ŠOKOVANÍ OBČANÉ: Policisté pátrali po uprchlících a nenašli ani jednoho. KDE HLEDALI?

  1. Anežka napsal:

    Asi jim půjdu příště pomoct! Nenašli ani jednoho? Kua proč z nás dělají voly jako??? Jak dlouho si tohle jeste necháme líbit????

  2. Daggi napsal:

    Asi by meli nasadit exekutory,ty by je urcite nasli

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *