VIDEA: Strach v Německu. PŘÍZNIVCI MIGRANTŮ JSOU SCHOPNI ZABÍJET, HRŮZA. Kdo neviděl na vlastní oči, neuvěří. Raději se posaďte

14138858_1791556021123132_3306485442915991973_o

Čeští odpůrci migrace vyjeli v pondělí na demonstraci do Berlína. Natočili při tom šokující záběry, které Vám zvednou krevní tlak. „Antifa v Německu je něco strašného. Kdo neviděl na vlastní oči, neuvěří. Jsou schopni zabíjet. Jak přibývá v Německu migrošů, kteří jsou vlastně beztrestní, tak ti se někteří přidávají k Antifě. Antifa, čili to mají býti antifašisté, se stala rasistickou a ultra-fašisticko- anarchisticko feťáckou nevzdělanou špinavou sebrankou,“ vykresluje zděšení na Facebooku účastnice Zuzana. „Byli jsme napadeni Antifou, když jsme šli z Pegidy v Dresden při ročním výročí. Nestáhli jsme si české vlajky a tak jsme byli jasně definovatelní. Když jsem tam byla později s Jirkou Černohorským a spol., tak tu chybu jsme už neudělali a vlajky schovali,“ dále popisuje atmosféru plnou strachu.

Videa se objevila na sociálních sítích a kolují jimi. Nahrávek je 14, ale stojí za to se jimi prokousat a udělat si obrázek o situaci v Německu. Určitě dojděte až k poslednímu videu, kde Jiří Černohorský hodnotí celou akci.„Mám tě totálně na háku, jste eurokašpaři,“ zlobil se JIří Černohorský na příznivce migrantů.

„Neuvěřitelný, to jsou dospělí lidé, to nemá mozek, to se ani nedá komentovat,“ překvapili Čechy někteří Němci.
„Smutný obraz, co se tu odehrává. Je tady pomalu občanská válka. Bude. Němec nenávidí Němce. To všechno kvůli paní Merkelové.“Lidé z oken po procházejících házeli různé předměty, například kondomy naplněné vodou. Někteří o sebe mlátili pokličkami.

„Tohle už je čtvrť převážně obydlená cizinci. Tady to lítá často.“„Německo, zůstaň silné. S lidskostí proti tmavé straně. To je levičácká propaganda.“
Zhodnocení celé situace v Německu

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

4 komentáře pro VIDEA: Strach v Německu. PŘÍZNIVCI MIGRANTŮ JSOU SCHOPNI ZABÍJET, HRŮZA. Kdo neviděl na vlastní oči, neuvěří. Raději se posaďte

  1. JAN ŘÍHA napsal:

    Němci jsou posraní,když jim někdo zavelí…SEDNOUT,tak si sednou,zavelí..LEHNOUT A POSLOUCHAT,tak to udělají……DOUFÁM A VÍM ŽE ČEŠI TAKOVÝ NEJSOU A NEPOSEROU SE Z NĚJAKÝCH ZKORUMPOVANÝCH POLITIKŮ….V TO DOUFÁM A VĚŘÍM….

  2. Helena napsal:

    Osobně jsem z toho zděšená. To spěje dost rychle k občanské válce

  3. Hakim napsal:

    Je mi úplně jedno, jak Nemci vítají tyto čmoudy. Pozvali si je, ať se o ně staraji!!! Hlavne,nám ať dají pokoj a necpali je k nám !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *