Švédka přivedla do své rodiny uprchlíka. Ten se za to nehorázně „odvděčil“ její dceři

eritrea

Případ se stal ve švédském městě Skane Höör. Liberální matka se třemi dětmi se rozhodla, že umožní ve své rodině žít i mladému Eritrejci Isaacovi. Ten by možná do takové rodiny zapadl, problém ale nastal v tom, že jedním z dětí byla i desetiletá dcera…

Uprchlík =  opravdový „dáreček“

Matka nejdříve migrantovi bezmezně věřila, a tak ho nechávala o samotě právě například se svou dcerou. Ten o sobě tvrdil, že mu je 17 let, což znamená, že je dle švédských zákonů tzv. dětským migrantem (do 18 let) a dostane tak snáž povolení k pobytu. Jednou večer usnula desetiletá dcera usnula poté, co společně s Isaacem fotila a sdílela fotografie ze svých chytrých telefonů. Jenže když se probudila, tak se u ní mladý Eritrejec sexuálně ukájel, zatímco jí rukama osahával prsa! Jakmile se dívka probudila a otevřela oči, svého otřesného jednání zanechal a utekl okamžitě pryč.

Dívka následně před soudem vypověděla, že kromě toho, že jí Isaacovo jednání bylo velmi nepříjemné, tak jí způsobilo i bolestivá zranění obou prsou. O svém zážitku se nejdříve styděla někomu říct, později se svěřila alespoň svým starším sourozencům. Soud navíc v průběhu vyšetřování zjistil, že Isaacovi není 17, ale devatenáct let, tudíž se za dětského uprchlíka se pouze vydával.

Švédka nyní svého rozhodnutí povolit migrantům překročit práh svého domu trpce lituje. Tím spíš, přihlédneme-li k tomu, jak se k případu postavil soud. Za sexuální zneužívání dítěte mu byla pouze nařízena účast na terapii v délce trvání deseti hodin. Jaký by byl asi trest pro rodilého Švéda? V praxi vidíme, jak jsou si všichni rovni, ale někteří o trochu rovnější!

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

1 komentář pro Švédka přivedla do své rodiny uprchlíka. Ten se za to nehorázně „odvděčil“ její dceři

  1. miro napsal:

    sviiiiiineeeeeeeeeeee

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *