Teroristi působí už také v Česku! POTVRZENO! Tohle mají na svědomí

teroristi

Bezpečnostní složky TERORISTÉ JIŽ PŮSOBÍ TAKÉ V ČESKU – byly zaznamenaly případy, během kterých došlo ke zneužití českého azylového systému osobami podezřelými z terorismu. Stejně jako průjezd teroristických bojovníků přes české území. Na mezinárodní konferenci o problematice ochrany takzvaných měkkých cílů to dnes řekl ředitel Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) Michal Mazánek.
Lidé napojení na teroristické skupiny se dokonce pokoušeli v České republice nakoupit pro místa bojů outdoorové vybavení. V Česku se také léčil člověk, který byl v bojích postřelen.

Jiří Dreksler ze sekce terorismu a extremismu NCOZ pro ČTK uvedl, že v případě nákupu outdoorového vybavení šlo o zboží za řádově desítky tisíc korun. Určeno bylo pro „klasická místa bojů“, poznamenal.Co na tyto zprávy říkáte?

Facebook komentáře
Tereza Skalková
Redaktor ProEvropu.com

1 komentář pro Teroristi působí už také v Česku! POTVRZENO! Tohle mají na svědomí

  1. Zdena Kopsová napsal:

    SNAD DÍKY TÉ POZNÁMCE -adresa nezveřejněna mohu psát svůj názor-ač nejsem vulgární nebo urážky v mých názorech také ne–NAJEDNOU MI NENÍ UMOŽNĚN MŮJ NÁZOR ČI POCHVALA PREZIDENTOVI na internetu–kritická jsem,ANO!CO JSEM TEDˇ četla a viděla-TO JE ZRADA NEJVYŠ.KALIBRU-VLASTIZRADA-ZA VÁLKY-VÁLEČNÝ SOUD A KULKU DO HLAVY !Snad se naši chlapi probudí a ozbrojí-jsem husita-mám i z zbraně-V JEDNOTĚ JE SÍLA-Zdena Kopsová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *