Tohle v televizi NEUKÁŽÍ nikdy. Objevilo se další VIDEO z návštěvy Merkelové a takto reagovala POLICIE

Tohle_v_televizi_neukáží._Objevilo_se_další_video_z_návštěvy_Merkelové_a_takto_reagovala_policie_-_YouTube_-_2016-08-29_13.22.22

Na internetu se objevilo další video z návštěvy německé kancléřky Angely Merkelové. Čeští občané v čele s Jiřím Černohorským se snažili dostat do parku, kudy pojede kolona vozidel, v tom jim však bylo zabráněno policií ČR. Její příslušníci však nebyli schopni zodpovědět jednoduchý dotaz, proč skupina slušných lidí s českými vlajkami do parku vstoupit nemůže, zatímco kolem bez problému proudí lidé i cizích národností a policií zastaveni nejsou. „Já Vám nemusím odpovídat, tak si běžte stěžovat,“ tvrdil rasantně policista. „Máte sloužit českým občanům a odpovídat jim,“ zlobil se Černohorský. „To už je fašismus,“ hodnotil další z přihlížejících. Podívejte se na video.Co říkáte na zásah policie?

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

3 komentáře pro Tohle v televizi NEUKÁŽÍ nikdy. Objevilo se další VIDEO z návštěvy Merkelové a takto reagovala POLICIE

  1. marcela napsal:

    je to asi tak jako by navlíkli 12leté pubertáky do uniforem , a řekli jim ukažte co umíte .. aje to ..

  2. marcela napsal:

    oni v té uniformně mají pocit že mohou všechno , asi zjistili že to tak je aže je vždy někdo ze státní moci podrží.. atak místo aby sloužili se povyšují a dělají ze sebe všmocné… jako na té demonstraci na jaře .. tam také mlátili duchodce a bojovali s ženami, strkali do nich a tak.. dostanou koblih, a přidáno.. my asi taky … od nich pendrekama že ??

  3. Karel napsal:

    Totalitní režim je následkem sametové revoluce!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *