TOTO si mezi sebou rozesílá 3 miliony důchodců, kteří by v ČR mohli rozhodnout volby! Budete zírat

duchodci

Jsme troubové, že si necháme líbit to, co se tady děje, „jsou nás 3 miliony důchodců, kteří by mohli rozhodnout volby“.

Proč to nezkusit?

V každých příštích volbách volme stranu, která slíbí, že:

– bude odpovědně postupovat v řešení imigračního procesu(nulová tolerance) – ne kam vítr tam plášť, a brát vážně názory občanů

– okamžitě „rekonstruuje“ Českou televizi (buďto zrušením našich poplatků a výměnou 80% pracovníků, pokud je to neprůchodné, pak zruší ČT zcela.) Jsou televize, které i bez dotací 7 miliard ročně umí pracovat nezávisle

– okamžitě začne řešit a urychleně dořeší otázku cikánů v naši zemi (nic nemožného – jen zabezpečí, že se k cikánům začne stát chovat tak, jako k ostatním občanům. Tečka)

– okamžitě zruší bez náhrady všechny „neziskové organizace“ v naši zemi, stát získá okamžitě stovky miliard ….

– okamžitě sloučí Zdravotní pojišťovny (před r. 89 nás bylo o třetinu více a stačila 1. Dnes je jich 7 a v nich se flákají stovky lidí)

– okamžitě zabezpečí provoz max. 10 vysokých škol. (Je nás 10 mil., což je ve světě větší město, a živí se zde 98 VŠ a v nich se „potí tisíce nepostradatelných pedagogů“. Při tom se kvalita našeho vysokého školství řadí na 23. místo ve světě!)

– zajistí, že provedení referenda k zásadním otázkám, nebude problém

– okamžitě zabezpečí změnu názvu našeho hlavního letiště na původní název, eventuelně na „Letiště Praha– zajistí, že do funkce ministra obrany, ustanoví odborníka s vysokoškolským vojenským vzděláním (Kvalifikací nesmí být „Modrá knížka“, nebo jakési komické vzdělání, které s armádou vůbec nesouvisí.)

– prosadí zrušení senátu a počet poslanců upraví na počet 99 osob

– zajistí, aby ve všech důležitých státních funkcích pracovali nejen odborníci, ale také „dospělí“ lidé s potřebnými životními zkušenostmi (Není možné, aby veřejně pouštěli své moudra do světa polovzdělaní vysokoškoláci, nebo zcela vzdělaní, ale v post-pubertálním věku. A takovými se to zde jenom hemží – a proto jsme tam, kde jsme….)
– realizuje zrušení církevních restitucí (Po zrušení ihned upraví vztah církví ke státu obecně. Podle průzkumu z r. 2011 je v ČR jen 20,6% věřících. Pokud kdokoliv potřebuje /i v jedenadvacátém století/ke svému životu církev, tak proč ne. Ale za vlastní. Dotace této bohulibé činnosti by měla v rukou jen a jen věřících.)

TAKŽE, V ŽÁDNÝCH PŘÍŠTÍCH VOLBÁCH NEVOLME STRANU, KTERÁ SE 25 LET VE VLÁDÁCH PODÍLELA
NA DEVASTACI NAŠÍ VLASTI! ODS, ČSSD, KDU-ČSL, TOP O9

Chceme-li konečně pozitivní změnu, nesmíme už v žádných volbách volit nikoho z těchto „expertů“ a stran!
——————–
(Strana „Ano“je volitelná, pokud se do konání voleb dokáže zbavit zjevných kariéristů, odborně nezpůsobilých, „rychlokvašek“ a „převlékačů kabátu“, jako např.“ M. Stropnický, R.Pelikán, M. Komárek, V. J. Zlatuška, Jourová, P. Telička, apod.)
Měli bychom být odpovědnější při volbě poslanců do Evropského parlamentu (pokud bude existovat).
Poděkujme „duševním gigantům“ L.Niedermayerovi, J. Štětinovi, J. Pospíšilovi, I. Gabalovi, ééé A. Šabatové a jim podobným mudrlantům.

Ve vrcholových funkcích státní správy by měli pracovat ti, kteří se osvědčili v podobné dlouholeté činnosti na úrovni krajů. Zkušení – dospělí lidé.

Nevolme stále dokola „profesně neúspěšné“ právníky, lékaře, bankéře, dnes už „politiky z povolání“ a podobné „experty“, pro které je politika především zlatý důl.duchodci

Tak pane „doktore“ hodně zdaru a pozdravujte další kluky a holky, se kterými se potkáte o přestávce!


Takovéto a podobné e-maily si dnes rozesílají důchodci. Valná část z nich dnes ovládá počítač, či chytrý telefon nebo tablet, umí pracovat s e-mailem, či facebookem, že by mnozí mladí lidé koukali, jak si tyto „moderní“ vymoženosti osvojili.Co myslíte, změní 3 miliony důchodců politickou situaci v následujících volbách?

Facebook komentáře
Tereza Skalková
Redaktor ProEvropu.com

41 komentářů pro TOTO si mezi sebou rozesílá 3 miliony důchodců, kteří by v ČR mohli rozhodnout volby! Budete zírat

 1. Darina Endrisová napsal:

  Taky souhlasím a ještě bych do toho programu zařadila TREST SMTI

 2. Alena Neklová napsal:

  Jak celou hrozbu změnit,s článkem naprodo souhasím,jen tam chybí to,že nebudeme přijímat žádné migranaty,že nám nebude EU nařizovat co musíme!!!nejsme v žádném podruší někoho kdo je silnější počtem obyvatel,(a starobních důchodců je méně přibližně 1 800 000, je na místě uvést jen takových co opravdu pracovali a nebali částečné invalidí důchody),tito lidé berou více jak lidé,co pracovali 42-45 let a dávali do systému,je to opravdu výsměch všech pracujících!!!

 3. Dagmar Lodova napsal:

  Jsem důchodce a k volbám chodím vždy,tedy i tentokrát.Samozřejmě budu volit p. Okamuru.

 4. Eliška napsal:

  Volím SPD a nestydím se za to.

 5. Mirek napsal:

  Jsem moc rad a vazim si duchodcu nebot oni jsou ti kteri nam to tu pripravili a predali. Zivili nase detstvi a pripravili nas na zivot. Ucta vsem kteri tvrde a hrde dreli cely zivot. Pokud duchodci nedaji na sliby a nebudou se ty dane chyby opakovat ve volbe zminenych stran a daji hlas SPD ci malym stranam a hnutim budu moc rad. Jsou i jim podobne (rad naroda, svobodni…) dekuji a sirte si tuto zpravu a sledujte prosim kandidatky do voleb. Dekuji a s uctou Mirek

 6. Jana napsal:

  Se vším souhlasím.

 7. dagmar.hulinska@gmail.com napsal:

  Tomio Okumuru znám osobné, dobře mluví , má vize, podobné jako Babiš. V obou hnutích jak ANO, tak SPD jsou vhodní i téméř nevolitelní lidé, v obou závisí na vúdci. Asi by šlo o dohodu mezi ANO a SPD. Nevím koho z nich volit, oba tvrdí pro nás zásadní, že nechceme imigranty z Asie a Afriky, kterých si neziskovky némecke a další dovažeji tisice. Dúvodem je slovanská natura, nikdy jsme nebyli kolonialisty a neodírali druhé jako byla zapadní Evropa a USA, za druhé neumíme integrovat ani cikány a 180000 vietnamcú se integrovali sami, protože jsou pracovití. Znám Afriku i USA a vím, že bychom s nimi neuméli žít, nejsme a nevznikali jsme jako multikulturní narod. Za třeti jsme chudí, vyžrali nás globalisti a par politických stran, které jim to dovolily

 8. Bedřich Kačan napsal:

  Hezký dopis od pana Mirka.
  Musím souhlasit,ale jen do,“a dají hlas SPD“ následující text je přesně to co nesmíme udělat.Nevolit malé strny,které se nemájí šanci dostat na požadovanou hranici 5% a tím rozmělnit a potažmo ztratit hlasy.Sjednotit se ve volbě SPD a ne rozmělnit do ztracena.Volím SPD a jsem na to hrdý.

 9. […] zdroj: proevropu.com/toto-si-mezi-sebou-rozesila-3-miliony-duchodcu-kteri-by-v-cr-mohli-rozhodnout-volby-… […]

 10. Viola napsal:

  Jsem důchodce a budu volit stranu SPD

 11. Mirek napsal:

  Naprostý souhlas i s tím trestem smrti souhlasím a jak se chvástal Nečas padni komu padni.

 12. Petr napsal:

  Zdravím,jsem sice ročník 1968,ale to nemění nic na faktu,že tuto „výzvu“rád podpořím,jen bych do ní vsunul vyhlášení referenda o vystoupení z EU,protože se mi zdá že nám všem členství v EU přerůstá poměrně víc než trošičku přez hlavu,buďme raději hrdým národem Evropy,než potupným mezkem Bruselu!!!

 13. jindra napsal:

  Zdravím všechny pozitivně smýšlející lidičky. Zatím jen SPD a president Zeman zajišťuje další existenci české národnosti a státní suverenity.
  Smutné je, že spousta pomýlených trotlů (i důchodců)nejsou schopni pochopit důsledky toho co se děje a i přes varování, dá svůj „HLAS“ zaprodaným darebákům či neschopným politikům .

 14. Zdena. napsal:

  Vážení kolegové důchodci! Budete-li volit tak, jak zde prezentujete, konečně pravda a láska zvítězí… Jdu do toho s Vámi s SPD a panem prezidentem Zemanem.

  Zdena.

 15. HONZA napsal:

  JAKO DŮCHODCE JSEM VOLIL ANO A BUDU OPĚT VOLIT ANO,PROČ? PROTOŽE MÁ JASNÝ UCELENÝ A REALISTICKÝ PROGRAM ROZVOJE REPUBLIKY NA ROZDÍL OD PROGRAMU SPD,NEMÁM NIC PROTI TOMU,KDYŽ NĚKDO BUDE VOLIT SPD NEBO SPO,ALE NECHÁPAL JSEM LIDI,CO JIŽ PŘI MINULÉ VOLBĚ DALI HLAS MAFII,ČSSD-ODS-TOP09 A VŠEHO SCHOPNÝM LIDOVCŮM,POJDTE DO TOHO,HLAVNĚ VOLTE KOHOKOLIV JEN NE TY JMENOVANÉ.

 16. Martin napsal:

  Mám doma dva seniory a budou volit SPD v naději, že se konečně něco pohne a profláknuté strany skončí v propadlišti dějin!

 17. Václav napsal:

  Vážení dnešní důcodce musí pracovat do 75 roků, aby přežil tuto hnusnou dobu.
  Proto volím SPD.

 18. Petr napsal:

  Hezky napsané. Jen nemám stále jasno koho volit vždy jsou to jen sliby a sliby.
  Nějak jsem přestal věřit.

 19. Svatopluk Tesař napsal:

  Vážení máte jasné argumenta se kterýma nelze souhlasit , ale pokud budou naši lidé a ? nejen důchodci “ volit strany které tam dnes a po mnoho let jsou tak se nic nezmění . To je celé . Volte jiné strany a dle rozumného volebního programu – jistě slibují všichni , ale nesplní ani polov. Nebudu nikoho přesvědčovat jakou stranu maj volit , ale to co tam dnes je je zralé zavřít a to bez možností propuštění – Já volím jasně S D a je na vás so zvolite . Přeji krásný den a klid v duši . Svatopluk Tesař

 20. věra veverková napsal:

  Já jsem pro,tak že volím jen ty co vyžadují jen spravedlnost .Věra Veverková

 21. maxs napsal:

  Morální blitka. Už jen tím, že hodí 3 miliony důchodců do jednoho pytle nesamostatně přemýšlejících biologických jednotek mi legitimizuje názor, že autorka žije naprosto mimo realistu, schoulená za svou klávesnicí ve frenetickém strachu z blížících se hord muslimských nájezdníků. Ty názory vypovídají o vysoké kvalifikovanosti a odbornosti autorky, myslím že zvláštní školu určitě úspěšně dostudovala. Sorry, ale větší hovno jsem tento týden ještě nečetl 😀 Ostatně, i nadpisy ostatních příspěvků mě nutí nesetrvat zde na tomto ZARUČENÁ-PRAVDA webu už ani minutu navíc.

 22. Miluše Tuchynová napsal:

  Milka, hlavně už nevolte tu šaškárnu co tam je jdu do toho a volím SPD

 23. Marta Kulhavá napsal:

  Se vším souhlasím,ale nevěřím,že se to může uskutečit.jsem jen šťastná,že jsem měla opravdové dětství a zažila ten špatný socializmus.Bylo by to na román,srovnávat to co bylo s tím,co je.Nebyla jsem v žádné straně a nejsem nikoho příznivcem a obávám se,že takových nejen důchodců, je hodně

 24. Zdeněk Rajský napsal:

  I zde se ptám. Proč tato „důchodcovská výzva“ se nebere o nic z toho, o co by důchodcům mělo jít především? Toho, co se jich bytostně týká. Takhle by to žádný svéprávný důchodce nenapsal.

 25. Pavel napsal:

  Ano, se vším souhlasí. Volím SPD.

 26. Milan napsal:

  Vážení kolegové důchodci! Budete-li volit tak, jak zde prezentujete, konečně pravda a láska zvítězí… Jdu do toho s Vámi s SPD a panem prezidentem Zemanem.

 27. Jana Semeráková napsal:

  Pro nastávající období bych si přála spravedlnost a hlavně klid a lepší vizi pro nás všechny důchodce, abychom nemuseli docházet na sociální úřad pro podporu bydlení. Za tolik roků práce a jsem tam s lidma, kteří nepracují. Práce je dost. Budu volit ANO nebo SPD, souhlasím s prezidentem Zemanem

 28. Iza napsal:

  Hezky napsané, ale ukažte mi jedinou stranu, která toto vše obsáhne a ještě by to dokázala splnit…. Vzdušné zámky 🙁

 29. kopecky petr napsal:

  souhlasim at jdou makat co si plni kapsy uz se nazrali napakovali at tahnou

 30. Zdena napsal:

  Se vším souhlasím,ale budu volit ANO a Zemana.

 31. Hynek napsal:

  To je ale krásná kravina. Byť je zde něco málo rozumného, tak v celku je to pouze hňupovina.

 32. Milan Knapík napsal:

  Ve většině případů souhlasím,také jsem volil pana Okamuru,souhlasím i s názory pana prezidenta,že naprosto odmítá jakékoliv kvoty na přijímání imigrantů.Panové jako Bělobrádek a jemu podobní „sluníčkáři“ si pro ně můžou na svých zahradách postavit stanové městečko.Půjdem do toho.

 33. František Soukup napsal:

  Kluci a holky,ten článek je rok starý/loňské volby ukázaly,že nejsme moc inteligentní/ a požadavků je tam moc.Co takhle založit stranu RS/realistických seniorů/.Než spoléhat na straničky,bylo by lepší předvést společnosti,že je nás dost, ať se s námi počítá a že naše zkušenosti jsou k prospěchu skoro všech.V tom spočívá demokracie.
  Ale musím říct,že to co a jak se dneska, děje je také zásluhou nás.Jak jsme si vychovali potomky a jakou máme autoritu tak to tady vypadá.Pojďme do toho a dokažme,že nejsme na obtíž mladým talentovaným individualistům.
  Soukup Rosický

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *