Toto video sdílí miliony lidí na celém světě. Korporace a vlády se snaží ho z internetu odstranit. Musíte jej také vidět…

Toto_video_sdílí_miliony_lidí_a_elity_šílí_Musíte_jej_také_vidět

Toto video údajně hodně vadí nadnárodním korporacím a všichni chtějí, aby z internetu zmizelo. Mnoho lidi jej zná i jako zakázané video. Jenže ho sdílí miliony lidí na celém světě. Proč je video tak nebezpečné? Jaká je v něm síla?
Jmenuji se Spencer Cathcart a chci vám odhalit pravdu o našem zkaženém světě. To stojí u videa, které na youtube.com vidělo 20 milionů lidí. Video ukazuje zkaženou společnost, která na první místo dává peníze.
Modlíme se k šustivým papírkům a zapomínáme, že náš skutečný život někam zmizel. EU a USA splynou v jeden TRH! Nezadržitelně se blíží doba geneticky upravených potravin. Podívejte se na video, které fascinuje miliony lidí a napište nám svůj názor. Jak chcete žít Vy? Je to vaše volba!

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

1 komentář pro Toto video sdílí miliony lidí na celém světě. Korporace a vlády se snaží ho z internetu odstranit. Musíte jej také vidět…

  1. Alois Gregor napsal:

    Lidé ještě nedozrály, aby se postavili Těm korporacím, které vládnou světem. To by neměl být kapitalismus. Já neměl rád komunisty, poněvadž předešli dobu. Ale záchrana světa je být někde tam v dáli a to je utopie …3:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *