Tuhle reportáž německé ARD si Babiš za rámeček nedá. A po odvysílání už se dějí věci

babiš-video-ard

Německá veřejnoprávní televizní stanice ARD odvysílala v sobotu 27. srpna reportáž o českém ministru financí Andreji Babišovi. Na svém webu ji uvádí slovy: 92 miliónů euro z fondů EU shrábly shrábly soukromé firmy českého ministra financí Andreje Babiše. Obzvlášť pikantní je, že nad vším bdí jeho vlastní úřad. Nyní vše zkoumají evropští vyšetřovatelé podvodů.


Dáte v blížících se volbách hlas Andreji Babišovi nebo hnutí ANO?

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

4 komentáře pro Tuhle reportáž německé ARD si Babiš za rámeček nedá. A po odvysílání už se dějí věci

 1. Jan Korgyík napsal:

  Taky jsem teď shlédnul to video televize ARD a musím se smát. Netvrdím, že věci tam uvedené nejsou fakta, ale ten způsob, jak byla vybrána, poskládána a okomentována mne uvrhl hluboko do sedmdesátých let a připomněl mi zpravodajství Československé televize o těch bestiích kapitalistech ze západu.:D A ten výrok, že Česko dostává z Bruselu „až příliš peněz“, aniž by bylo zároveň řečeno, kolik odvádí, a o tom, že to bude muset Babiš vracet, PROTOŽE už bylo zahájeno vyšetřování… No to je exemplární případ „investigativní žurnalistiky“, kam se hrabe Radek John! 😀 😀 😀

  • Míraa napsal:

   Tohle mě také zaujalo, nicméně jádro věci – střet zájmů a STBácké praktiky v nejvyšší politice jistě popřít nelze. Ale jak sám AB říká – vytvořili si ho ODS, TOP09, ČSSD a další.

 2. maxim napsal:

  Prosím Vás, v čem je Babiš nejlepší mf za sto let?? Vždyť je to bezostyšný lhář! A věřte, že stále platí: kdo lže, ten krade! Já bych dodal – kdo lže ve velkém, krade ve velkém! Pardon – ale s jeho příjmy je OSTUDA brát si pro sebe dotace! To není frajer, ale ubožák! Kdo má oči, tak to vidí. Kozel je zahradníkem. Jak taky zpíval K. Kryl (a TO byl frajer!): „Na rohu ulice vrah o morálce káže“ a „Lůza pod platanem, radu moudrých věší“! Tenhle „člověk“ Vám ukrajuje ze svobody před nosem, to chcete volit? Pak není divu, kdo nás reprezentuje.. Já volím „Svobodný“!

 3. Blizna napsal:

  Ahoj,stale se volí strany které se neosvědčují,rozkrádají státní majetek, dělníky,děti a důchodce a samy se obohacují za naše peníze.Jak známo tito důchodci a samozřejmě i my mladší jsme v době komunismu jak se říkalo svojí prací vytvářely hodnoty pro společnost.Rozhodně jsme se měly lépe než dnes.Komunisté po revoluci odevzdali naši soběstačnou a nezadluženou ČSSR do rukou Havla a dalších dnes jemu rovných a jak to dopadá???!!!Žereme léčená zvířata z Polska,do kapsy je stale hlouběji,nemáme hranice a cpou se nam sem muslimáci.Tak sakra máme přeci ještě jednu možnost,Volte komunisty a uvidíme a jestli už ani to ne sežeňme si samopaly a vystřílíme ten Audiašův chlív,zvolíme krále a začnem stavět hranici,orat pole,pěstovat prasata.Tím myslím jíst své produkty.Nebyl jsem nikdy komunista ale již více jak deset let se k nim hrdě hlásím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *