Ucpalo to internet. Zásadní sdělení, které si Češi přeposílají ve velkém. Horáček, Drahoš a Hilšer soptí vzteky

dopis

Pragmaticky český názor na prezidenta Zemana

Motto: John Glenn po letu Gagarina řekl; jak je možné, že země která neumí vyrobit ledničku, nám dala na prdel.

Budu upřímný. Konečně je na hradě normální chlap. Ne naškrobený panák, plný politických nic neříkajících alibistických keců. Mimochodem, kdo sleduje Zemana, ten si určitě všiml, že je nesmírně vzdělaný a jeho komunikace je důvtipná a fantasticky ironická. Ještě jsem neviděl za celou dobu někoho, kdo by v komunikaci Zemana utřel. Jeho perfektní znalosti literární, kdy je schopen citovat z veleděl, ale i z neznámých miniautorů a knih, a to ve zcela dokonalém načasování v daném dialogu.
My Češi jsme vždy byli zvláštní, byť mnohdy srabácky rebelujícím národem. A pokud nám toto zůstane, tak si zachováme aspoň zbytek tváře, která nám ještě možná zůstala. Budu rád, když Zeman kdejaké pimprlátko pošle do prdele anebo si udělá srandu – byť je to na mezinárodní úrovni, ale zůstane svůj, než nějaký blb, který poleze všem do zadku, bude se chtít za každou cenu všem zavděčit a prodá nás v aukci první nejvyšší nabídce.

Dávno už stejně není doba, kdy by měla být nejvyšší hlava státu reprezentativní ve smyslu: papež – zástupce Krista na Zemi. Takže to, jestli má pupek, dá si panáka a řekne kundička sem, kundička tam, je úplně jedno. (Vlastně mi teď dochází, že takových je většina chlapů v této Zemi, takže Zeman je dobrým zrcadlem naší doby. Chápu, že mnohým se nelíbí koukat se do vlastního zrcadla). Zeman vyhrál volby, protože naštěstí ultrapravicových pražských byznys holobrádků je méně, než zbytku republiky. Joo – a ještě dodám, že zmanipulovaným pražským vysokoškolákům, bez jakýchkoliv zkušeností, či blbečkům, fandícím coca cole a mekáčům, mluvícím napůl anglicky, aby byli moderní, bych dal pár facek, aby se probrali.

Přemýšlel jsem o tom, proč mladší generace nevidí jasně, co se děje. Není to jen nezájmem a jejich nevyspělostí, ale je to také tím, že mají vštípený někde vzadu v hlavičce názor, že ,,na východ“ je to mizerný a špatný, nemají tam internet; jezdí v žigulikách a mají tam vůbec kina? Prostě, že vše východně je zpátečnické z pohledu moderního globalizovaného světa, kterým podle nich je i Česká republika. Ale takhle koukají na Západě i na nás, a jaké je překvapení pro mnohé mladé turisty, že tu funguje život jako u nich.

Podle mě má mladší generace vštípený názor, že amerikanismus je něco vítězného a něco, co představuje blahobyt. Nechápou, že v budoucnosti si ekonomicky ale i politicky bez Rusů (jako zastřešovatele) moc neprdneme.
Rusko je prostě složitě neprůchodnou branou pro ty, kteří by nás nejraději vyhubili jako krysy. To, že nás kdysi Rusové obsadili, byla jen mocenská strategie Ruska vůči Američanům. Rusové chtěli ukázat svou sílu a dominanci, aby Amíci věděli, že si tady nebudou moci v budoucnosti dělat, co chtějí. Jsme příliš miniaturní stát, abychom mohli cokoliv diktovat a silově nebo ekonomicky se bránit jiným státům. To, že jsme stále pohromadě a existujeme jako Česká republika, je jen proto, že jsme za to velmi tvrdě za posledních 100 let zaplatili… a to minimálně zlatem. Jinak bychom byli dávno rozerváni na kusy všemi státy okolo. Vždyť jsme jak malá provincie, kterou obsadit a vyplenit není pro okolní země žádný problém. Možná náš český jazyk, který je specifický a složitý, nás chrání před jednoduchým spolknutím jinou mocností. Vraťme se na začátek k tomu, že Zeman není hlupák a ví moc dobře, co dělá. A ví, že slovanský český národ bude jednou moc rád, že jsme Slované a máme tak blízko řečí i územně k Rusům. Neumím si představit, co by se dělo, kdyby tam seděl, přispěchaje z USA Švejnar, nebo teď ten, jehož jméno se nevyslovuje, protože on sám ho ani vyslovit neumí a stále spí. Myslím, že bychom byli rozkradeni ještě důkladněji a směr Amerika navždy, by byl ještě smutnější a otřesnější než to je teď.
Co říkáte na obsah tohoto článku? Připojujete svůj souhlas a přeposíláte dalším adresátům?

zdroj: email redakce@proevropu.com

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

6 komentářů pro Ucpalo to internet. Zásadní sdělení, které si Češi přeposílají ve velkém. Horáček, Drahoš a Hilšer soptí vzteky

 1. CZ:exit napsal:

  > Jsme příliš miniaturní stát, abychom mohli cokoliv diktovat a silově nebo ekonomicky se bránit jiným státům.

  Proč to poraženectví? Mohli bychom být neutrální a přestat už konečně poklonkovat Východu i Západu. Následujme Švýcary – přímá demokracie, omezit islám (raději spíš zakázat), zbraň do každé rodiny, atd.

 2. HOKEŠOVÁ napsal:

  MLUVÍTE MI Z DUŠE VŠE JE PRAVDA AŽ NA TO ŽE V RUSKU A UKRAJINĚ INTERNET MAJÍ JEIKOŽ BYCH SE Z BRATRANCI A SESTŘENICEMA NEMOHLA SPOJIT

 3. Vladimír Holiš napsal:

  Je mi 57 a dost jsem toho v životě zažil. Proto říkám jedním slovem, perfektní analýza, ke které není co dodat. Pana Zemana jsem nevolil, ale dnes, po tom všem co vidím kolem sebe, nevidím jihého možného kandidáta.

 4. j.lustigová napsal:

  Zeman -opět volím našeho prezidenta ZEMAN

 5. Bohumír napsal:

  Je mi 72 let a už jsem hodně prožil v této naší zemičce a volil jsem minule také Miloše Zemana a ANO, teď při volbách si to zopakuji a volím pana Zemana a ANO pana Babiše

 6. Dakota napsal:

  Je mi smutno,když čtu komentáře jak je vše špatně a volající po době,kdy zde vládli komunisti a lidé kteří dnes hořekují.. Tenkrát v r.1989 jme udělali chybu. Dnes na to doplácíme. Měli jsme je zavřít ,nebo vystěhova
  t do Ruska.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *