V Británii budou jezdit autobusy s reklamou na Islám

islamic_relief_bus2

Stovky britských autobusů v Londýně, Birminghamu, Manchesteru, Leicesteru nebo Bradfordu inzerují text „Subhan Alláh„, což znamená „Sláva bohu“ v arabštině. Podle kritiků jde o otevřenou postupnou snahu o islamizaci Británie. Jedním z kroků je i zvolení muslima starostou Londýna.

Podle tamní neziskovky – muslimské charity, která reklamy zřídila, mají popisy velebící Alláha líčit islám v pozitivním světle. Podle islámského práva prý mají muslimové věnovat 2,5 procent svého příjmu chudým a potřebným. Ale z čeho, když sami nechtějí pracovat a přijeli jen pro dávky?

Kampaň odstartuje 23. května na 640 autobusech. V Londýně žije už téměř 50 % muslimů, resp. migrantů (oficiální údaje tohle samozřejmě zamlčují, ale stačí se podívat, kolik % hlasů dostal nový muslimský starosta, a hned do sebe vše zapadá). Společnost Transport for London (TfL), která spravuje reklamy na autobusech, sice má klauzuli o zákazu kampaní spojených s politickými kampaněmi nebo stranami, ale nehovoří se tam nic o náboženských reklamách.

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *