V Británii zakazují bikiny na plážích! Muslimové se díky tomu mají cítit víc jako doma

migrant-na-plazi

Velká Británie zakáže bikiny v první vlně na třech plážích. Má jít o „kulturní proces“, díky kterému se muslimové budou cítit vítáni a v bezpečí.

Evropa se má uzpůsobovat muslimům?

Oznámili to ředitelé cestovního ruchu v Southend On Sea a letos v létě půjde o zkoušku, která má ukázat, jak se tato novinka ujme. Dámy budou vyzvány k zahalení při opalování. Podle deníku Southend News Network to je kvůli ochraně návštěvníků – někteří by mohli být zděšeni pohledem na „nadměrné množství holé ženské kůže“, a to z kulturních či náboženských důvodů.

Konkrétně půjde o pláže Chalkwell, Westcliff a Shoeburyness. Tamní šéfka cestovního ruchu Diane Verss uvedla, že veškeré úpravy jsou prováděny na základě průzkumu mezi Londýňany. Mezi 500 dotazovanými odpovědělo 37 %, že by rozhodně nechtěli být vystaveni spoře oděným ženským tělům (ještě o něco větší procento hlasů dostal nový muslimský starosta Londýna). To je donutilo přemýšlet a výsledkem jsou 3 vyhrazené pláže, kde budou muset být dámy zahaleny. Ostatní návštěvníci tak nebudou ničím rušeni a budou si moct užívat kilometry pláže plné zlatého písku a křišťálově modré vody. Pokud bude pokus úspěšný, uvažuje se o rozšíření na celé nábřeží od Chalkwell k Shoeburyness, a to s tím, že se bude zákaz „odhalování“ vztahovat i na zóny kolem hlavních turistických atrakcí.

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

1 komentář pro V Británii zakazují bikiny na plážích! Muslimové se díky tomu mají cítit víc jako doma

  1. kekeke napsal:

    oni tu nesu doma do pici

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *