Ve Francii zapalují policejní auta! Vláda občanům tvrdí, že v zemi žádné „no-go“ zóny nejsou! Muslimové útočí už i na hasiče! VIDEO

horici-policejni-auto

Oficiální média Vám toto neukáží. Stále se snaží působit dojmem, že se ve Francii nic zvláštního neděje. Podle nás je ale situace opačná a události jsou časovanou náloží v Evropy. Minulý týden na předměstí Paříže zaútočili muslimové na několik policejních aut podomácku vyrobenými zápalnými bombami za použití benzínu a dusíkatého hnojiva (nitroglycerin-benzinové bomby). Muslimové si ve Francii vyrábějí bomby z dostupných látek a útočí na veřejné složky státu. Francouzské úřady tvrdošíjně popírají, že by ve Francii byly no-go zóny, do kterých policisté nejezdí. Jenže samotní policisté a odbory tvrdí něco úplně jiného.
[AE News] Francouzská vláda popírá existenci no-go zón, ale policisté v nich bojují o život! [CZ Titulky] from AE News on Vimeo. *Titulky ve videu zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.

V Paříži hoří už i policejní auta.
Jak v reportáži zaznívá, tyto zóny jsou mezi politiky ve Francii tabu a nikdo o nich nechce mluvit. Policisté do těchto lokalit jezdí jenom s dostatečnými posilami a jenom tehdy, když tam policie jede kvůli nějakému nahlášenému problému. Hlídky a patroly policie v no-go zónách nepřipadají v úvahu, protože muslimové to považují za provokaci a policisté jsou pro ně de facto vojáci nepřítele. Nepřítelem pro muslimy ve Francii je samotný francouzský stát. Cílem každého muslima je svržení francouzské republiky a nastolení chalífátu. Muslim má dovoleno obchodovat s alkoholem i drogami, pokud tím ublíží bezvěrcům ve svaté válce (Džihádu) a v povstání proti státu bezvěrců (v intifádě). To, co se děje ve Francii, probíhá i ve Švédsku, v Belgii (zejména v no-go zónách v Bruselu) a první náznaky z obav policistů zasahovat proti muslimům už je možné vidět i v Německu.

Co říkáte na to, že nás o takovýchto problémech oficiální média neinformují?

 

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *