VIDEO které nesmělo do médií: Okamura se pěkně vybarvuje, opravdu se neštítí ničeho. Jak dlouho to bude voliče bavit?

tomio

Tomio Okamura se toho opravdu nebojí, poté co  v lednu v rozhovoru pro DVTV zpochybňoval utrpení obětí tábora pro Romy v Letech za druhé světové války, odkud někteří zamířili do nacistického vyhlazovacího tábora u Osvětimi, začal vše vysvětlovat na svém videokanále „Moderátorka DVTV na mě útočila, měl jsem 39 stupňů horečku, celá republika to věděla, nevěděl jsem, na co se mě ptá, rozhovor jsem utnul,“ uvedl mimo jiné.
Také tvrdil, že tábor v Letech nebyl oplocený a byl v něm volný pohyb. Později se omluvil za slova, že tábor nebyl oplocený, ale neváhal si „rýpnout“ že ho většinou nikdo nehlídal a lidé v něm se mohli volně pohybovat.
Co říkáte Vy na slova Tomio Okamury?

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

2 komentáře pro VIDEO které nesmělo do médií: Okamura se pěkně vybarvuje, opravdu se neštítí ničeho. Jak dlouho to bude voliče bavit?

  1. a napsal:

    Stare video asi 2 roky??? Jakou to ma dnes souvislost? Vzdyt on mluvi pravdu, tehdy to bylo aktualni. Spadl jste na hlavu?

  2. Martin Rubáš napsal:

    Ve skutečnosti jsou siřitelé desinformací a nenávisti tyhle lidé. A často jsou dokonce financovaní ze zahraničí, zahraničními vládami nebo korporacemi a atakují naprosto nezávislé weby. Oni jsou hybridní hrozbou a nebezpečím.

    http://www.epshark.cz/clanek/216/hybridni-valku-nevede-putin-ale-liberalove

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *