VIDEO: Okamura neotřele k ilegálním migrantům. Takto otevřený ještě nebyl. To způsobí úžas

okamura
SOUHLASÍTE? SDÍLEJTE!
Představte si, že ilegální imigranti jsou přímo v zahraniční zváni do České republiky. Je k tomu dokonce zřízena speciální webová stránka v angličtině a v arabštině, podívejte se zde na tento odkaz https://emigratetoczechrepublic.wordpress.com/

A na tomto webu jsou přímo uvedené kontakty na takzvané v uvozovkách „neziskové“ české organizace pro podporu imigrantů, které jsou placeny touto vládou ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL stamiliony korun z našich veřejných peněz. To je panečku byznys, jsem opravdu mimořádně znechucený.

A hned na titulní straně tohoto webu se píší tato slova: „Hledáte azyl? Emigrujte do České republiky. Vítáme Vás“! Následně jsou na přiložených mapách dokonce nakresleny doporučené trasy, kudy se k nám mají ilegální imigranti dostat.

Jako kontaktní místa jsou na webu napsány v uvozovkách „neziskové“ organizace jako například Člověk v tísni, která dosud vyinkasovala z našich daní čtvrt miliardy korun (!!) a další organizace, které z našich peněz inkasují další stamiliony.
Například ředitelka jedné z těchto dalších organizací s názvem Sdružení pro integraci a migraci Magda Faltová v televizi doslova řekla, že cituji „migranti jsou přínos pro naši zemi a že máme spoustu kapacit na přijímání lidí.“ Proč to tato paní vlastně říká? Je to ve skutečnosti velmi jednoduché. Zase jde jen o peníze.

Přitom, jak víme, drtivá většina českých občanů tady imigranty nechce. Jak je možné, že organizace placené státem tolerují takové lži?

To, co si dovoluje tato vláda a Evropská unie přesáhlo již všechny meze. Řekněme jim okamžitě DOST! Podpořte naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), jelikož jsme jedinou stranou v Parlamentu, která prosazuje nulovou toleranci ilegální imigrace. Všechny ostatní strany chtějí více či méně ilegální imigranty přijímat.
Pro nás v SPD jsou ale vždy na prvním místě občané České republiky, jelikož máme dost svých vlastních potřebných, kteří jsou v sociální nouzi. A naši lidé mají morální právo na to, aby se o ně stát postaral v první řadě, jelikož generace našich předků tuto zem budovali a za tuto zem i často umírali. Jen připomínám, že moje maminka, babička i dědeček pochází z Bystřice pod Hostýnem ve Zlínském kraji.
Tato vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL si nepřeje demokracii, kde by mohli rozhodovat občané, proto mi za poslední rok ve Sněmovně zamítli jak můj návrh zákona o referendu, tak zamítli i můj zákon o osobní, hmotné a trestní odpovědnosti vrcholných politiků a také zamítli můj zákon o přímé volbě a odvolatelnosti politiků. Celkem jsem za krátkou dobu ve Sněmovně navrhl 14 zákonů. Vláda také letos již 2x zamítla návrh našeho hnutí SPD na referendum o setrvání v EU. A vláda také před dvěma měsíci zamítla ve Sněmovně náš návrh, aby bylo postaveno islámské právo šaría a džihád mimo zákon. Je tedy zcela jasné, co je cílem této vlády.

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *