VIDEO: Taková urážka občanů ČR tu ještě nebyla. Hlavní roli hraje prezident Zeman. Lůza a póvl

zeman-sobotka

Prezident Miloš Zeman, prezidentem, který spojuje lidi, který opečovává národ? Včera v přímém přenosu vyjádřil, co si o obyčejných a běžných lidech myslí! Není to tak dlouho, co se vyjádřil jeden z poslanců ČSSD, že v noci pracují jen kurvy a zloději. Takto silná slova sice Miloš Zeman nepoužil, to co řekl stačilo k tomu, aby si každý udělal obrázek, jak se povyšuje nad ostatní a jak mu jsou obyčejní lidé víte kde.

Vše začalo celkem nevinným ohlášením Bohuslava Sobotky, že vláda končí a že přinese na hrad demisi. Poté, co si ale udělal analýzu českých ústavních zvyklostí, kde platí, že pokud premiér podá demisi, končí s ním celá jeho vláda. Sobotka se v obavě, že prezident Zeman nebude tento zvyk respektovat, rozhodl podání demise raději odložit. Na středeční noční schůzi v Lidovém domě to oznámil překvapeným kolegům ve vedení ČSSD.

Ve čtvrtek v sedm hodin ráno proto Sobotkův sekretariát odeslal na Hrad informaci o změně programu odpolední schůzky premiéra s prezidentem: S konkrétním vysvětlením, že Sobotka přijde pouze konzultovat aktuální situaci kolem vlády a představí návrh řešení vládní krize. A zároveň Zemana seznámí s analýzou nejasností kolem majetkových poměrů ministra financí Andreje Babiše.

Copak si myslí prezident ČR o většině národa?

Jenže Miloš Zeman už odmítl „formát“ schůzky měnit. S poukazem, že si ranní změny programu nevšiml: „Sedm hodin ráno, to je, milý pane premiére, zatraceně noční doba, kdy normální lidé spí a nejednají…,vytkl později premiérovi, že pracuje ráno, zatímco na Hradě se ještě spí.

Takže tím tedy chcete pane prezidente říct, že většina národa není normální? Cigaretku, kávičku a rohlíčky, si rád posnídáte, že? Ale že miliony občanů kvůli Vašemu pohodlí musí ráno vstát i časněji než v 7 ráno, to Vám nedohází? Proboha! Kdo to na tom hradě sedí? Bez jakékoliv úcty k národu, občanům,… To jsme se dočkali! Pokud si Vy v 7 ráno vyspáváte, tak nesuďte ostatní podle sebe! A pokud je toho na Vás moc, tak si sbalte hůlku a člun a běžte objímat Vysočinu!

Teď vzal hůl na Sobotku, příště ji použije na nás?

Na začátku videa je dobře slyšet, jak říká Sobotkovi „Slávku, to jich tu je…“ kamarádsky, mile. Ale jakmile začne mluvit Sobotka, tak se Zeman neudrží a bere do ruky hůl. Kdy ji použije na nás? Na občany ČR? Máme se toho být? Taky mám chuť vzít do ruky hůl, jako Vy včera, ale na Vás! Vážený pane prezidente!

Neúcty si všimla také zahraniční média

Jak se zachoval Miloš Zeman, se neřeší a neřešilo jen u nás. Jeho výroku a chování si všimla také zahraniční média, další „skvělá reklama“ pro ČR. Opravdu díky!

Text: Milan Drobný


Připomeňte si také video s poslancem ČSSD Jiřího Krátkého z Olomouckého kraje

Ten kdysi uvedl, že v noci pracují jen kurvy a zloději. Později se za svůj výrok omluvil.

Připojili byste se k petici za odvolání prezidenta Miloše Zemana?

Facebook komentáře
Tereza Skalková
Redaktor ProEvropu.com

1 komentář pro VIDEO: Taková urážka občanů ČR tu ještě nebyla. Hlavní roli hraje prezident Zeman. Lůza a póvl

  1. josef mokris napsal:

    MAM ZATO,ŽE VY MÉDIA SI NEVÁŽITE NIKOHO ANI HLAVY STÁTU.OSTUDU NEUDELAL ZEMAN ALE SOBOTKA.MNEL TŘI OKY NA TO ABY SE ZBAVIL BABIŠE ALE NEUČINIL TAK.TOHLE JEDNÁNÍ JE PRO NARODY KTERE TO VNIMAJI FRAŠKA A NĚJAKE SPIKNUTI A RUKU NA SRDCE PŽÁNI REDAKTOŘI,,.KDE MÁME ZLATE REZERVY.V PRDELI JE PRAZDNA Kasa a postarali se o to vlady které nám od revoluce vládli.\náši předkové ho sbirali,střadali pro tuhle zemi a už je rozfofrovane někde na zapadě na ůčtech vilách,lodich,sidlech vladnouci elity od revoluce.hyenizmus rozkast zemi do mrtě a nesedet,což mužou pouze tí co to delali,co se na tom podíleli.vaš sobotka a cela vláda ma naštesti pouze leto a národ chce defenestraci všech co tak maj korytka nebo pod zmenou nazvu,či sjednoceni nebo přijmaní svepodobnych elementu chteji už zemi pouze roztrhat,vše zase i s armádou dat nemecku.můj fotr se v hrobe obrací aby vás proklel vy svine kolaborantské kam jste to dotahli.mnel ty nemce nebrat do zajeti ale střilet,včetne kolaborantu ktere si nechala vlada komunistu jako poradce.budu blit když vas vidim politici ,budu bdít když budete naši zemi bourat,davat cizakum,zbehum s teroristickych klubu a jinych odnoži migrantu na ktere vam soros dava prachy a niči naši zemi dle planu.smrt všem kolaborantum teto země.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *