VIDEO: TĚHOTNÁ ŽENA napadena na ulici černochem. Tohle je opravdu ostré, můžete z toho být v šoku

Pregnant_Girlfriend

UPOZORŇUJEME SLABŠÍ POVAHY – nemuseli byste unést to, co uvidíte.Tentokrát se naštěstí jednalo jen o sociální experiment s cílem otestovat, jak se budou náhodní přihlížející chovat, a nikomu se nic nestalo. Ale podobné příběhy už jsou v Evropě bohužel realitou. Celé video ZDE.

Znovu opakujeme, že jde o sociální experiment, situace byla pouze zahraná. Někteří komentující si tuto informaci na našem webu už nepřečetli, a tak nám tu „chytře“ komentují, že sem dáváme nepravdivé informace. Tak to není. Na videu je testováno, jak se budou kolemjdoucí chovat, když těhotnou ženu napadne černoch. Výsledek je bohužel šokující, protože lidé jen chodili okolo nebo mlčky seděli a dívali se. To je velmi špatná zpráva o stavu naší společnosti.

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

4 komentáře pro VIDEO: TĚHOTNÁ ŽENA napadena na ulici černochem. Tohle je opravdu ostré, můžete z toho být v šoku

  1. AFRICA EUROPE…MENTALNE ZAOSTALY A CHORY JEDINEC….MAJU TO VSEBE PUD SEBAZACHOVY….CISTE ZIERA…BEZ KOMENARU…

  2. Darth Vader napsal:

    Asi by čuměli, kdyby se tam objevil mladý „bílý radikál“ a bez váhání by zaútočil třeba nožem po krku toho černocha…jak by pak vysvětlovali, že to měl být jen sociální experiment?V téhle zlé době by se na takové experimenty měli vykašlat.Stále boudou zkoušet co všechno si necháme líbit a zatím z toho vyplývá, že bílá většina se stává menšinou a bojí se vyjádřit svůj názor buď aby nebyli „onálepkováni“ nebo hůř…rovnou zavřený.

    Za mě Stop islámu!!Stop mulikulti!!Za suverení ČESKÝ STÁT!!Jediný volitelní – SPD.

  3. Pítrs napsal:

    To je zvláštní, jak většina ze zde „diskutujících“ jen odsuzuje toho černocha. Úplně mimo vidím poznámku Ďádi Borise, takový průzkum má myslím daleko větší smysl než zjišťování míry integrovatelnosti migrantů. Jestli jste si nevšimli, tak – a až po drahné době – se do sporu vmísila .. ŽENSKÁ. Chlapi sedí a dívají se stranou, protože se bojí. Přiznám se, že bych se bál taky a asi bych SÁM na něj nic nezkusil. To je převažující evropská vlastnost – jsme zbabělci, dlouho jsme nemuseli za nic bojovat, tak jsme ztratili odvahu. Jo kecat na FB a vyhrožovat smrtí, to nám jde dobře …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *