Vydělávání peněz na cizím neštěstí. V Berlíně jsou mrtví, ale české zpravodajské weby se trumfují v nechutných nadpisech. Už třeba i iDNES. Toto dříve nebývalo

berlin-utok

Informační servery po celé ČR na nás od dnešního rána valí jednu katastrofálnější zprávu za druhou. Toto jsou ty pravé Vánoce? Z tohoto mají mít občané ČR dobrou a pozitivní náladu? Nejedná se spíše o až příliš zbytečné strašení občanů?

O včerejším útoku v Berlíně jsme Vás informovali také. Spekulací se ihned objevilo mnoho. Nejen média v Česku plní titulní strany články, které ve čtenářích mají vyvolávat pocit strachu. Je to ale nutné? Mohla by se stejná či podobná situace jako v Berlíně stát také v České Republice?
Máme se bát? Jsme v ohrožení?

Vyvolávat strach v lidech, to je základní princip, o který útočníkům jde. Proč ale tento strach také podporují média? Je to opravdu nutné, celý den masírovat a masírovat pouze negativním typem zpráv? Nebylo by lepší nějaké uklidnění občanů a návštěvníků trhů?

Podívejte se, jak například vypadá momentálně nestřeženější náměstí v celém Česku. K podobné situaci jako v Berlíně by zde mohlo dojít asi jen těžko. Takže pokud chcete vyrazit na trhy na Staroměstské náměstí, klidně vyrazte a nenechte si zkazit předvánoční atmosféru!
staromestske-namesti

Plánek Staroměstkého náměstí

blesk

Dnešní titulka Blesk.cz

idnes

Dnešní titulka idnes.cz

tn-titulka

Dnenšní titulka tn.cz
Necháte se zastrašit, nebo naopak vyrazíte na trhy?

Facebook komentáře
Petr Branný
Redaktor ProEvropu.com

Poslední novinky

kotelnice-jilkova

U Jílkové to zase vřelo! Proč chce stát šmírovat občany? Mohou za to opravdu teroristé? Tady je pravda…

2Jak se bránit proti nim narůstajícímu počtu teroristických útoků v Evropě? Hrozí nám také v ČeskéZobrazit celý článek

 • Karel Gott versus mafie? Odborníci potvrzují, kdo má vlastně pravdu. Závažné skutečnosti o EU
 • Česká republika vystoupila z EU!
 • Andrej Babiš ala chytrá horákyně. Svlékl se donaha, pindíka neukázal. Zadal audity, nejsou to audity. Dotažené jsou jen ty nezaplacené daně.
 • Feriho kavárenský kvikot. Mladý černoch se pustil do prezidenta Zemana. A Horáček si vystřelil oko
 • ANO mlží, MF mlčí. Co se nepovedlo komunistům, zvládl Andrej Babiš dokonale – končí vesnické obchůdky. Definitivně! Autentické svědectví. Bude líp, ale komu?
 • Kampaň proti Zemanovi. Vše je smyšlené. A TV Nova v hlavní roli. Tady je pravda, jak je to doopravdy. Z toho se chce zvracet
 • Bezpáteřák Sobotka se rozjel. Když nevypadá jako chlap, tak zkouší zaujmout aspoň drsnou mluvou. Jebat! Děti mají krásný vzor v politicích. Tohle tu chceme?
 • Poprava kavárny online. Trump je prezidentem! Ukřivděné hýkání už se začalo ozývat z různých stran
 • 2 komentáře pro Vydělávání peněz na cizím neštěstí. V Berlíně jsou mrtví, ale české zpravodajské weby se trumfují v nechutných nadpisech. Už třeba i iDNES. Toto dříve nebývalo

  1. Jaromír napsal:

   Nejvíc se lže těm co si o to koledují a všemu věří .

  2. Jaromír napsal:

   Komentář čeká na schválení?No to je dobrý Go to hell!

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *