Výzva českého občana, pokud souhlasíte, sdílejte!

EU-Stop-Logo

Tato zpráva nám přišla do pošty od čtenáře Jaroslava, my souhlasíme a sdílíme, co Vy?

Nechci žít v zemi, kde mladé maminky dostávají v porodnici horší večeře než vrahové ve věznicích jen proto, že ti vrahové více řvou.
Nechci žít v zemi, která spekuluje o desetikorunách pro své důchodce, a na podporu cizích hord posílá stamiliony jen proto, že řve Evropa.
Nechci žít v zemi, kde není na léčbu nemocných, a pro cizí posíláme vládní speciály, jen proto, že řvou různé pseudo neziskovky.
Nechci žít v zemi, kde maminka nemá nárok na porodné a rodina na přídavky jen proto, že pracuje, zatímco z jejich daní se platí porodné a přídavky pro ty, co v životě do práce nepůjdou, a vedou k tomu nicnedělání i své podporované děti – opět jen proto, že ti nemakačenkové více řvou.
Nechci žít v zemi, kde se dává hlavně těm, kteří prostě hodně řvou, zatímco na ně vydělávají ti mlčící, kteří i s dětmi ve školkách usilovně pracují, a za to jsou trestáni, ani v zemi, která připustí, aby nemocní a staří živořili, zatímco stamiliony tečou směrem na jih do uprchlických táborů bůhví jakých lidí jen proto, že řve Brusel.
Nechci žít v zemi gest a pseudokorektních frází jen proto, že se bojíme říct, kdo bezdůvodně nepracuje, ať nejí, kdo neodváděl daně, ať nemá porodné ani přídavky, a naopak ať je dostatou ti druzí, a že v České republice budou mít vždy přednost čeští občané, a pak až ti druzí.

Z neziskovek neprofitují jen šéfové a zaměstnanci. Je veřejným tajemstvím, že některé neziskovky spřízněné s politiky (to jsou ty, které inkasují od státu nejvíc) slouží jako pračky peněz pro politické strany. Všimněte si, že nikdo z levice ani pravice (krom Okamury) nebrojí proti každoročnímu nekontrolovatelnému navyšování financí jedněm a těm samým lidskoprávním neziskovkám, jako Člověk v tísni, Meta, Multikulturní centrum a dalších asi deset, které jen loni inkasovaly přes půl miliardy korun. Podle zákona není možné zkontrolovat hospodaření neziskovek a po připsání peněz na konto neziskovky stopa těch peněz mizí. Tyto peníze z velké části (po odečtení provize pro neziskovku) potom končí na kontech politických stran. Jde o takový moderní a hlavně bezpečný způsob odklánění veřejných peněz politickými stranami, který nelze vystopovat.

Facebook komentáře
Michal Konečný
Redaktor ProEvropu.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *